Botulino injekcijos

Botulino injekcijos

Pabodo mimikos raukšlės veide? Kiekvienas iš mūsų norime atrodyti bei jaustis patraukliais. Veido ne chirurginis atjauninimas su botulino toksino injekcijomis padės Jums pasiekti šiuos tikslus ir jaustis labiau pasitikinčiais savo išvaizda. Botulino toksino kosmetinės injekcijos panaikina ar sušvelnina paviršines ir gilias nepageidaujamas mimikos raukšles, užkerta kelią jų gilėjimui.

Ar botulino toksino injekcijos saugios?

Tai pats populiauriausias ne chirurginis raukšlių gydymo būdas pasaulyje. Mūsų klinikoje injekcijas atlieka sertifikuoti, apmokyti estetinės dermatologijos gydytojai, todėl procedūra visiškai saugi. Jau 2002 m. JAV maisto ir vaistų valdyba (FDA) patvirtino, kad botulino toksino injekcijos yra saugios ir efektyvios naudoti estetinėje dermatologijoje, o pirmą kartą patvirtintos naudojimui medicininiais tikslais 1980 m. Injekcijos turi labai nedaug nepageidaujamų reakcijų, iš kurių dažniausios: patinimas, paraudimas, retai mėlynė injekcijos vietoje bei epizodinis galvos skausmas.

Kaip veikia?

Mūsų gydytojų dermatologų naudojami raumenų relaksantai blokuoja neuromediatorių acetilcholiną raumens-nervo jungtyje ir atpalaiduoja konkretų mimikos raumenį atsakingą už raukšlių formavimąsi atitinkamose veido srityse.

Kaip atliekama?

Prieš atliekant injekcijas, surenkama kruopšti paciento anamnezė, įvertinama raukšlių kilmė, dinamika ir pasirenkama atitinkama technika spręsti problemoms. Tiksliomis injekcijomis plona adata atliekama procedūra į pasirinktą sritį yra beveik neskausminga ir greita. Procedūra užtrunka 10-30 min. Po procedūros galite tuoj pat grįžti į įprastinį dienos ritmą.  Jūsų veidas išliks dinamiškas, tačiau be nepageidaujamų raukšlių. Mūsų gydytojų dermatologų atliktos injekcijos suteiks Jums natūraliai atrodančią išvaizdą, leis išsaugoti  ir pabrėžti Jūsų natūralų išskirtinį grožį.

Kada tikėtis efekto ir kiek jis trunka?

Pirmieji rezultatai veide matomi jau po kelių dienų, pasiekiamas pilnas efektas per 14 dienų.  Pacientai sugrįžta pakartoti injekcijų kas 4-6 mėn. iki 1m, ypač prieš svarbius socialinius renginius ar prasidedant vasaros sezonui, kuomet saulės spinduliai ypač suaktyvina mūsų mimikos raumenų veiklą. Nusprendus nekartoti injekcijų, raumenų veikla bei aktyvumas pilnai atsistato.

Neesate tikri ar tai yra Jums tinkamiausia procedūra? Maloniai kviečiame užsiregistruoti Jus į gydytojo specialisto konsultacijai, kurios metu pasiūlysime Jums tinkamiausią grožio procedūrų planą.  

Kaina

 • Kaktos horizontalios raukšlės

  nuo 80€
 • Sritis tarp akių (“pykčio raukšlės”)

  nuo 70€
 • Sritis apie akis ("žąsų kojelės")

  nuo 80€
 • Gausaus prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas botulino toksinu

  250€
  Kaina priklauso nuo naudojamų preparatų bei jų kiekio. Tiksli kaina suderinama konsultacijos metu.

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai?

Skambinkite +370 657 72770 arba registruokitės internetu.

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP