profhilo injekcijos belladerma
5 jaunystės taškų injekcijos su PROFHILO

5 jaunystės taškų injekcijos su PROFHILO

PROFHILO -  itin efektyvus injekcinis preparatas, naudojamas odos senėjimo procesams stabdyti. Pažangi PROFHILO preparato formulė stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę, atkuriamas odos stangrumas, elastingumas, mažinamas odos suglebimas ir suteikiamas liftingo efektas, atstatoma odos drėgmė.

PROFHILO - kas tai? 

PROFHILO® preparatą sudaro 32 mg didelės molekulinės masės bei 32 mg mažos molekulinės masės hialurono rūgštis. Profhilo skatina natūralią elastino ir kolageno gamybą, atkuria senstančius ir suglebusius audinius bei stiprina ir drėkina odą.

PROFHILO® preparatas pagamintas naudojant patentuotą NAHYCO technologiją, šis preparatas turi unikalią odą remodeliuojančią formulę. Tai viena iš pirmųjų švirkščiamųjų hialurono rūgšties procedūrų, kuri gali tiesiogiai gydyti odos suglebimą, taip pat remodeliuoti ir atnaujinti odos audinius, kad jie vėl būtų tvirti.

Kaip veikia PROFHILO?  

Profhilo® injekcinė procedūra turi vieną didžiausių HA koncentracijų rinkoje (64 mg/2 ml), kuri leidžia giliai drėkinti odą, stabdyti odos senėjimą bei suglebimą, ypatingai veido, kaklo ir rankų srityse. Per 30 dienų po Profhilo® procedūros įvyksta audinių remodeliavimosi procesas. Per šį laiką vyksta keturių skirtingų kolageno ir elastino tipų stimuliavimas lėtai išskiriant hialurono rūgštį, kuri giliai drėkina audinius. Dėl stimuliacijos žymiai pagerėja odos būklė, jaučiamas stangrinantis/pakeliantis poveikis. Rezultatas po procedūros – pastebimai sumažėjęs odos suglebimas, odos kokybės pagerėjimas, atstatyta odos drėgmė ir stangrumas, oda lygesnė ir skaistesnė, matomas liftingo efektas. 

Kam tinka PROFHILO procedūra?

Profhilo® tinka tiek vyrams, tiek moterims, turintiems lengvų ar vidutinio sunkumo odos senėjimo požymių. Labai rekomenduojama 30-50 metų pacientams, ieškantiems veiksmingo būdo drėkinti odą, pagerinti odos stangrumą, elastingumą bei sumažinti smulkias raukšleles. Taip pat procedūra tinka ir asmenims nuo 25 metų amžiaus.

PROFHILO procedūra Jums tiks, jeigu:

 • Jūsų odai trūksta elastingumo ir stangrumo
 • Jūsų odai trūksta apimties ir putlumo
 • Pastebite odos linijas ir raukšles
 • Jūsų oda yra išsausėjusi, saulės pažeista
 • Norite užkirsti kelią ankstyviems odos senėjimo požymiams

Procedūros eiga

Pirmiausia oda kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama. Jei yra poreikis, atliekamas vietinis nuskausminimas. Kadangi procedūra vadinama 5 jaunystės taškų procedūra, nustatomi penki dūrio taškai, išsidėstę abiejose veido pusėse. Penki pagrindiniai veido taškai yra sritis prie ausų, nasolabialinė raukšlė (juoko linijos prie burnos), smakras, po akimis ir skruostų viršus. Tada naudojant plonytes adatėles į numatytas dūrių vietas suleidžiamas Profhilo® preparatas. Procedūra trunka vos 30 minučių, nėra gijimo laikotarpio, todėl iškart po procedūros galima grįžti į įprastą dienos ritmą.

PROFHILO procedūros privalumai:

 • Odos stangrumo ir elastingumo atkūrimas
 • Odos linijų ir raukšlių mažinimas
 • Liftingas, suglebusios odos pakėlimas
 • Odos švytėjimo ir glotnumo atkūrimas
 • Odos drėkinimas ir drėgmės lygio atkūrimas
 • Odos tūrio atkūrimas
 • 4 skirtingų kolageno ir elastino tipų stimuliavimas

Ar po procedūros atrodysiu natūraliai?

Profhilo® sukuria labai natūraliai atrodančius rezultatus. Jis veiksmingai atkuria odą, kad ji atrodytų lygesnė ir stangresnė. Profhilo® neturi įtakos veido formai ar apimtims. Jo galia slypi tame, kad jis giliai drėkina, mažina odos suglebimą ir suteikia odai švytėjimo, todėl rezultatai atrodo labai natūraliai. Jis efektyviai atsuks laikrodį atgal, kaip matote toliau pateiktose nuotraukose prieš ir po procedūros.

profhilo prieš ir po
profhilo prieš ir po

Kam nerekomenduojama Profhilo® procedūra?

Nors ši grožio procedūra yra saugi, visgi yra tam tikri atvejai, kuomet procedūra nerekomenduojama. Profhilo procedūra Jums netinka, jeigu laukiatės ar maitinate mažylį krūtimi, turite kraujo krešėjimo sutrikimų, šiuo metu yra paūmėjusios infekcijos ar lėtiniai susirgimai, esate alergiški produkto sudedamosioms dalims (šiuo atveju hialuronui).

Kainos

 • 5 jaunystės taškų injekcijos su PROFHILO®

  250€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP