HYDRAFACIAL MD® veido valymas ir drėkinimas
HydraFacial MD® procedūra

HYDRAFACIAL MD® – Kaune ir Šiauliuose

Daugybę apdovanojimų pelniusi Hydrafacial MD® procedūra derina puoselėjančias SPA terapijas su pažangiomis medicininėmis technologijomis.

Procedūros metu, naudojant patentuotą prietaisą, atliekamas odos valymas, drenavimas, atjaunimas ir drėkinimas. Ši sistema yra neivazinė, beskausmė, todėl tai puiki alternatyva nemėgstantiems ar bijantiems mechaninio veido valymo. Oda tuo pačiu metu efektyviai valoma, veikiama vakuumo ir aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, tą pačią dieną – oda giliai išvalyta, pripildyta drėgmės ir švytinti.

Hydrafacial paslaugos yra teikiamos mūsų filialuose Kaune bei Šiauliuose.

Procedūros atliekamos HYDRAFACIAL TOWER aparatu.

Su HydraFacial MD® parinkus atitinkamus koncentruotus serumus galima išspręsti daugelį odos problemų be jokio skausmo:

 • Pilka, išsausėjusi, pavargusi oda
 • Pigmentinės dėmės
 • Odos suglembimas, smulkios raukšlelės
 • Riebi, seborėjinė, užsikimšusiomis ir išsiplėtusiomis poromis oda
 • Aknė
 • Odos raudonis
 • Jautri odos būklė
 • Stangrumo, elastingumo stoka

Rezultatai prieš ir po procedūros

Ši procedūra atliekama keliais pagrindiniais etapais:

 1. Odos valymas ir drėkinimas – veikiant vakuumo ir tirpalo sąveikai, vyksta negyvų odos ląstelių (susikaupę nešvarumai ir riebalai) šveitimas, skysčių drenavimas, regeneracijos skatinimas bei drėkinimas.
 2. Eksfoliacija – lengvas cheminis šveitimas su glikolio ir salicilo rūgščių kompleksu, paskatinantis odos eksfoliaciją, regeneraciją.
 3. Ekstrakcija – beskausmis gilus odos valymas, kurio metu išsiurbiami odos nešvarumai, išvalomos poros, inkštirai.
 4. Odos prisotinimas serumais –gilus odos drėkinimas bei atsižvelgiant į odos odos būklę: šviesinimas, maitinimas, energizavimas, detoksikavimas, elastino ir kolageno stimuliavimas. Kiekvienam atvejui pritaikoma individualūs serumai, padedantys išspręsti odos problemas.
 5. LED šviesos terapija – padeda įsisavinti veikliąsias medžiagas į gilesnius odos sluoksnius, kolageno, elastino stimuliacija bei odos skaistinimas, raminimas.

Kiek reikės atlikti procedūrų?

Procedūrą galima atlikti vieną kartą per mėnesį, siekiant, kad oda visuomet atrodytų nepriekaištingai, būtų sveika ir spindėtų. Jeigu reikia išspręsti odos problemą, tuomet pagal Jūsų odos tipą, kosmetologė parenka individualų procedūrų kursą.

Hydrafacial MD® procedūros:

Classic HydraFacial (45 min) - tai klasikinė procedūra  tinkama visiems odos tipams. Procedūros metu atliekama šveitimas, vakuuminis odos valymas ir odos drėkinimas serumais.

Red Carpet ready skin Hydrafacial (60 min) - prabangi procedūra skirta toms, kurioms reikia atrodyti stulbinamai čia ir dabar. Atliekama 1-2 dienas prieš reikšmingą pobūvį. Siekiant TOBULO rezultato, priklausomai nuo problemos išreikštumo, atliekamas procedūrų kursas, tačiau ne daugiau kaip 1-2 procedūros per savaitę. Prieš reikšmingą susitikimą užtenka 1 procedūros, kad atrodytumėte stulbinančiai. Procedūros metu oda prisotinama antioksidantais, padrėkinama hialuro rūgštimi bei praturtinama chrono-peptidais. Tuo pačiu ir eksfoliuojama bei išvaloma.

Platinum Hydrafacial (90 min) - prabangus atjauninimas apimantis visą ,,Hydrafacial” esmę. Tai procedūra į kurią įeina vakuuminis veido ir kaklo limfodrenažas, odos gilus valymas, eksfoliacija, ekstrakcija, odos prisotinimas anti-age serumais su peptidais, LED šviesos terapija bei raminamoji kaukė.

Anti-Age Hydrafacial (60 min) -  tai odą jauninanti procedūra. Pašalinus raginį sluoksnį, atliekama eksfoliacija (skatinamas ląstelių atsinaujinimas ir fibroblastų sintezė), gilus odos išvalymas, odos prisotinimas serumais, kurie užpildo raukšleles ir skatina kolageno gamybą. Raudonosios LED šviesos terapija.

Oily Hydrafacial (45-60 min) -  procedūra skirta riebiai, mišriai, užsiteršusiai, probleminei odai. Veido oda giliai išvaloma, atveriamos poros, atliekama eksfoliacija, įvedami antibakteriniai serumai bei priešuždegiminiam poveikiui sustiprinti, papildomai atliekama mėlynoji LED šviesos terapija.

Radiance (45-60 min) -  pigmentuotai veido odai procedūra, skirta šviesinti, lyginti odos reljefą. Jos metu pašalinus raginį sluoksnį, oda giliai išvaloma, atliekama ekstrakcija su drėkinimu, prisotinama šviesinančiais, odos patamsėjimus mažinančiais serumais bei atliekama mėlynoji LED šviesos terapija.

Protect plus (45-60 min) -  jautrios odos veido procedūra, skirta išvalyti ir nuraminti odą. Atliekama švelnus valymas, ekstrakcija, parenkami odą saugantys serumai, LED šviesos terapija.

Hydrafacial for MEN (60 min) -  procedūra skirta vyrams, norintiems pastangrinti veido odą ir stabdyti senėjimą. Procedūros metu oda giliai išvaloma, praturtinama reikalingomis medžiagomis, padrėkinama ir regeneruojama.

Ką turėtumėte žinoti prieš vykstant į procedūrą?

Likus kelioms savaitėms iki procedūros nereikėtų atlikti rūgštinių veido valymų, taip pat būtina informuoti kosmetologą apie atliktas injekcijas (tiek botulino, tiek hialurono rūgšties), įspėti, ar turite alergijų tam tikriems ingredientams arba aktyvių infekcinių susirgimų.

Ko negalima daryti po procedūros?

Po procedūros dėl suaktyvintos kraujotakos veidas būna minimaliai paraudęs, kuris išnyksta per 10-30 minučių, priklausomai nuo odos jautrumo. Esant reikalui, po procedūros galima naudoti dekoratyvinės kosmetikos priemones.

 • HydraFacial klasikinė (Classic) AKCIJA 69€ + DOVANA HydraFacial lūpoms

  75€
 • HydraFacial spuoguotai ir riebiai veido odai (Oily skin)

  90€
 • HydraFacial pigmentuotai veido odai (Radiance)

  90€
 • HydraFacial jautriai odai (Protect plus)

  90€
 • HydraFacial tiesiai ant raudono kilimo (Red Carpet ready skin)

  105€
 • HydraFacial veido atjauninimas (Anti-Age)

  130€
 • HydraFacial prabangus atjauninimas (Luxury Hydrafacial)

  155€
 • HydraFacial vyrams (MEN ready)

  110€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP