Biorevitalizacija

Biorevitalizacija Kaune ir Šiauliuose

Biorevitalizacija – tai estetinės medicinos procedūra kurios tikslas yra gilus odos drėkinimas, atgaivinimas ir gyvybės odai grąžinimas. Plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas padeda efektyviai kovoti su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis.

Procedūros metu į vidurinį odos sluoksnį, nedideliu kiekiu yra suleidžiama nestabilizuota, gryna hialurono rūgštis – siekiant suteikti odai drėgmės, elastingumo, pagerinti odos tonusą bei sumažinti raukšlių kiekį.

Hialurono rūgštis yra jungiamojo audinio elementas, kurio viena molekulė geba pritraukti iki 500 vandens molekulių, tokiu būdu užtikrinant drėgmės palaikymą odos audiniuose. Su amžiumi natūralios hialurono rūgšties kiekis mažėja, dėl ko oda netenka drėgmės, elastingumo, tonuso, ji sensta, joje atsiranda raukšlių.

Suleidus hialurono rūgštį į odą, ji yra ne tik drėkinama, bet kartu yra skatinama nuosavos hialurono rūgšties gamyba organizme bei aktyvinama kolageno ir elastino sintezė, todėl jos išvaizda gerėja, oda tampa elastingesnė, skaistesnė.

Kaip atliekama biorevitalizacija hialurono rūgštimi?

Biorevitalizacija paprastai yra daroma 2-4 savaičių intervalu, rekomenduojamas 2-4 procedūrų kursas.

Dažniausiai ji yra atliekama veido, kaklo, dekolte ir plaštakų srityse siekiant suteikti odai drėgmės ir stangrumo. Procedūra trunka 30-60 minučių, priklausomai nuo srities, kurioje atliekama procedūra.

Nuskausminamui naudojamas vietinio poveikio anestetiko kremas. Po procedūros galimas nedidelis patinimas, paraudimas, nedidelės kraujosruvos.

Po biorevitalizacijos kurso pagerėja odos struktūra, atstatomas normalus odos drėgmės lygis, tonusas, skaistumas, elastingumas, pagerėja spalva, išnyksta smulkios raukšlelės, atsiranda „švytinčios odos“ išvaizda.

Kokiais atvejais yra atliekama biorevitalizacija?

Biorevitalizacija atliekama esant:

 • Sausai, dehidratuotai odai;
 • Sumažėjus odos elastingumui, tonusui;
 • Odos senėjimo procesų profilaktikai; fotosenėjimui;
 • „Stresinei odai”, kovojant su laisvųjų radikalų poveikiu;
 • Esant nepilnavertei mitybai;
 • Smulkioms raukšlėms naikinti;
 • Papilkėjusiai odai;
 • Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų;
 • Po agresyvių procedūrų,
 • Prieš ar po, bei derinant kartu su kitomis estetinėmis procedūromis.

Kokiomis pagrindinėmis kontraindikacijomis pasižymi ši procedūra?

Kontraindikacija Paaiškinimas
Alergija, kuriai nors sudėtyje esančiai medžiagai Jeigu pacientas turi alergiją bet kuriai iš biorevitalizacijoje naudojamų medžiagų, procedūra negali būti atlikta, kadangi gali būti sukelta nepageidaujama alerginė reakcija, įskaitant odos paraudimą, niežėjimą, ar stipresnes neigiamas pasekmes.
Anafilaksinis šokas anamnezėje Asmenys, patyrę anafilaksinį šoką praeityje, taip pat turėtų vengti šios procedūros. Anafilaksinis šokas yra ekstremali alerginė reakcija kuri reikalauja skubios medicininės intervencijos.
Polinkis į keloidinius randus Jei paciento organizmas turi polinkį formuoti keloidinius randus (kuriuos sukelia peraugęs randinis audinys), procedūros vietose gali atsirasti daug nepageidaujamų randų. Dėl šios priežasties, biorevitalizacija tokiems asmenims yra nerekomenduojama.
Odos uždegimas procedūros vietoje Odos uždegimas ar tam tikra infekcija procedūros vietoje bus papildomas rizikos veiksnys procedūrai. Uždegimas gali sukelti nepageidaujamas reakcijas arba pabloginti esamą odos būklę, todėl procedūra turėtų būti atidėta iki kol visiškai išgysite.

Kaip reikia elgtis prieš ir po procedūros?

Prieš procedūrą

Prieš atliekant biorevitalizacijos procedūrą, svarbu tinkamai pasiruošti, kad užtikrintumėte geriausius rezultatus ir sumažintumėte galimą šalutinį poveikį.

Pirmiausia, rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių poveikio ir nenaudoti savaiminio įdegio produktų mažiausiai savaitę prieš procedūrą.

Taip pat svarbu nutraukti bet kokių odą dirginančių priežiūros produktų naudojimą, įskaitant rūgščių turinčius produktus ir retinolius, mažiausiai 3-5 dienas prieš procedūrą. Jei vartojate vaistus kurie gali paveikti kraujo krešėjimą (pvz., aspiriną), apie tai turėtumėte pranešti specialistui, kad būtų galima įvertinti galimą procedūros riziką.

Prieš procedūrą taip būtina pasikonsultuoti su specialistu, aptarti savo lūkesčius, esamas odos problemas.

Po procedūros

Po biorevitalizacijos procedūros svarbu tinkamai rūpintis oda, kad paspartintumėte gijimo procesą ir gautumėte maksimalią procedūros teikiamą naudą.

Iškart po procedūros gali atsirasti nedidelis odos paraudimas, patinimas ar net mažos kraujosruvos, kurios paprastai išnyksta per kelias dienas.

Per pirmąsias 24-48 valandas po procedūros rekomenduojama vengti karštų vonių, saunų, intensyvaus fizinio krūvio ir tiesioginės saulės. Taip pat svarbu vengti bet kokio fizinio odos dirginimo (pvz., paveiktos vietos šveitimo) ir makiažo mažiausiai 24 valandas po procedūros.

Naudokite švelnų, drėkinamąjį kremą, kurį rekomenduos gydytojas ir aukšto SPF saulės apsaugos kremą, kad apsaugotumėte gydomą odos plotą nuo UV spindulių.

Jei patiriate bet kokį neįprastą diskomfortą ar šalutinį poveikį, nedelsiant kreipkitės į savo specialistą.

Kodėl svarbi specialisto konsultacija?

Konsultacija prieš biorevitalizacijos procedūrą yra itin svarbi siekiant užtikrinti procedūros sėkmę ir saugumą.

Per konsultaciją specialistas įvertina paciento odos būklę, identifikuoja galimas kontraindikacijas ir atsižvelgia į individualias paciento odos ypatybes bei poreikius. Tai leidžia parengti individualizuotą gydymo planą atitinkantį konkrečius paciento tikslus ir lūkesčius.

Be to, konsultacijos metu pacientas gali drąsiai išreikšti savo nuogąstavimus ir užduoti rūpimus klausimus apie procedūrą specialistui, kuris, tuo tarpu, informuos apie procedūros eigą, galimą šalutinį poveikį ir po procedūros reikalingą odos priežiūrą.

Tai ne tik padeda sumažinti nerimą, bet ir užtikrina glaudesnį paciento ir specialisto bendradarbiavimą, kas yra būtina siekiant geriausių galimų rezultatų.

Kaip išsirinkti patikimą kliniką biorevitalizacijai atlikti?

Ieškant patikimų specialistų šiai procedūrai atlikti, būtina atkreipti dėmesį į jų kvalifikaciją. Mūsų estetinės medicinos centruose, esančiuose Kaune ir Šiauliuose dirba tik patyrę, aukščiausios kvalifikacijos gydytojai-dermatologai.

Garantuojame, kad mūsų nustatytos kainos klinikoje, tinkamai atspindi mūsų teikiamų paslaugų kokybę, kadangi procedūras atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai, na o naudojamos medžiagos biorevitalizacijai – tik aukščiausios kokybės hialurono rūgšties užpildai.

Reguliariai siūlome ir išskirtines akcijas mūsų klientams, taip suteikdami galimybę ne tik sutaupyti, bet ir pasinaudoti kitomis mūsų klinikoje teikiamomis paslaugomis.

Dar vienas mūsų stiprybės aspektas – lankstus darbo laikas, leidžiantis klientams atlikti procedūras jiems patogiu metu, tiek ankstyvą rytą, tiek vėlyvą vakarą po darbo.

Kainos

 • Biorevitalizacija (1ml)

  170 €
 • Biorevitalizacija (2,5ml)

  220€
 • Biorevitalizacija su EJAL 40

  220€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP