Kapiliarų šalinimas lazeriu Cutera Excel V+ Kaunas
Cutera Excel V+ naujausios kartos lazeris

Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas naujausios kartos lazeriu Cutera® Excel V+

Išsiplėtę kapiliarai ir kraujagyslės veido, dekoltė ir kojų srityse yra dažna odos problema, kuri gali sukelti diskomfortą ir nepatogumų. Vienas veiksmingiausių šios problemos sprendimo būdų - lazerinės procedūros su Cutera® Excel V+ lazeriu. Excel V+ naujausios kartos lazeris užtikrina galią, tikslumą ir našumą, kad būtų galima saugiai ir efektyviai gydyti įvairius kraujagyslinius darinius. Cutera Excel V+ yra vienas pažangiausių kraujagyslinių lazerių rinkoje. Lazeris veikia dviem kliniškai patvirtintais lazerio bangos ilgiais – 1064 nm ir 532 nm, todėl pasitelkus šį lazerį galima išspręsti daugybę odos problemų. Siekiame savo pacientams suteikti naujausias lazerines technologijas ir geriausią gydymo patirtį, būtent dėl to pasirinkome amerikiečių gamintojo lazerį Cutera Excel V+, nes tai vienas efektyviausių ir saugiausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Šio lazerio efektyvumas įrodytas daugelio klinikinių tyrimų.

kapiliarų šalinimas lazeriu excel v plus

Kuo išskirtinis Cutera® Excel V+ lazeris?

Procedūros su Excel V+ lazeriu yra vienas efektyviausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Greitesnis gydymo laikas, minimalus diskomfortas ir mažesnis procedūrų kiekis, lyginant su kitais lazeriais. 

Excel V+ iš Cutera® yra vienintelė lazerio sistema, viename įrenginyje turinti du itin tikslius lazerio bangos ilgius (532/1064 nm). Excel V+ yra neabliacinis lazeris, o tai reiškia, kad odos paviršius yra pažeidžiamas minimaliai, todėl po procedūros beveik iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. 

Excel V+ lazerio ypatingai tikslią spindulių sistemą absorbuoja tik išsiplėtusios kraujagyslės, kurios tiesiog termiškai sunaikinamos, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Excel V+ lazeris yra neprilygstamai tikslus ir efektyvus, o  viso gydymo metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas užtikrina paciento komfortą.

kapiliarų šalinimas lazeriu cutera

Kiek laiko trunka procedūra?

Excel V+ lazerio procedūros yra greitos ir veiksmingos, dauguma procedūrų atliekamos per 15 minučių. Kai kurios procedūros gali užtrukti iki 30 minučių ar daugiau, priklausomai nuo gydomos odos problemos.

Ar Cutera® Excel V+ lazeris saugus?

Excel V+ yra neįtikėtinai saugus ir turi FDA patvirtinimą. Dermatologai visame pasaulyje šį lazerį pripažįsta kaip įvairių odos problemų gydymo lyderį. Šis lazeris turi 532 nm ir 1064 nm bangos ilgį ir jame naudojamas ličio triborato kristalas, todėl jis yra veiksmingas, galingas ir patikimas gydant odos kraujagyslinius darinius. Nuo lazerio spindulio šilumos kraujagyslė akimirksniu koaguliuoja (sukimba), o pilnai gydytos kraujagyslės išnyksta po 2-4 savaičių.

cutera ecxel v plus belladerma kapiliarų šalinimas

Ar procedūra skausminga?

Procedūros metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas, kuris padeda apsaugoti odą, sumažina šalutinį poveikį ir bet kokį diskomfortą. 

kraujagyslių šalinimas lazeriu

Kada pamatysiu rezultatą?

Teigiamas gydymo Excel V+ lazeriu poveikis gali būti pastebimas vos po vieno gydymo seanso. Daugeliui odos problemų, gydomų Excel V+, reikia iki 3 procedūrų. Tikslus reikiamų procedūrų skaičius priklauso nuo paciento odos būklės ir gydymo tikslų.

kojų kraujagyslių šalinimas cutera excel v+ lazeriu

Ko tikėtis po procedūros?

Po procedūros gali atsirasti paraudimas, patinimas, kuris paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Po gydymo svarbu vengti saulės spindulių ir naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, vengti karščio (pirčių, saunų ir pn.).

KAINOS

Kapiliarų šalinimas

 • Pavieniai kapiliarai (2 cm²)

  60-80€
 • Nosies sparnelių srityje AKCIJA 50€

  80€
 • Visos nosies srityje

  100€
 • Skruostų srityje AKCIJA 150€

  170€
 • Skruostų ir nosies srityje AKCIJA 170€

  200€
 • Smakro srityje

  80€
 • Kaktos srityje

  100€
 • Visas veidas AKCIJA 220€

  250€
 • Dekoltė

  190€
 • Pavienės hemangiomos, vyšninės angiomos šalinimas

  60€
 • Kraujagyslių ir kapiliarų šalinimas kojų srityje (plotas iki 10 cm²)

  150-200€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai internetu?

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP