Kapiliarų šalinimas lazeriu Cutera Excel V+ Kaunas
Cutera Excel V+ naujausios kartos lazeris

Kapiliarų šalinimas lazeriu Kaune naujausios kartos įrenginiu Cutera® Excel V+

Išsiplėtę kapiliarai ir kraujagyslės veido, dekoltė ir kojų srityse yra dažna odos problema, kuri gali sukelti diskomfortą ir nepatogumų. 

Vienas veiksmingiausių šios problemos sprendimo būdų - lazerinės procedūros su Cutera® Excel V+ lazeriu. Excel V+ naujausios kartos lazeris užtikrina galią, tikslumą ir našumą, kad būtų galima saugiai ir efektyviai gydyti įvairius kraujagyslinius darinius. Cutera Excel V+ yra vienas pažangiausių kraujagyslinių lazerių rinkoje.

Lazeris veikia dviem kliniškai patvirtintais lazerio bangos ilgiais – 1064 nm ir 532 nm, todėl pasitelkus šį lazerį galima išspręsti daugybę odos problemų. 

Siekiame savo pacientams suteikti naujausias lazerines technologijas ir geriausią gydymo patirtį, būtent dėl to pasirinkome amerikiečių gamintojo lazerį Cutera Excel V+, nes tai vienas efektyviausių ir saugiausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Šio lazerio efektyvumas įrodytas daugelio klinikinių tyrimų.

kapiliarų šalinimas lazeriu excel v plus

Kuo išskirtinis Cutera® Excel V+ lazeris?

Kraujagyslių, jų darinių ir kapiliarų šalinimas lazeriu Excel V+ yra vienas efektyviausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Greitesnis gydymo laikas, minimalus diskomfortas ir mažesnis procedūrų kiekis, lyginant su kitais lazeriais. 

Excel V+ iš Cutera® yra vienintelė lazerio sistema, viename įrenginyje turinti du itin tikslius lazerio bangos ilgius (532/1064 nm). Excel V+ yra neabliacinis lazeris, o tai reiškia, kad odos paviršius yra pažeidžiamas minimaliai, todėl po procedūros beveik iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. 

Excel V+ lazerio ypatingai tikslią spindulių sistemą absorbuoja tik išsiplėtusios kraujagyslės, kurios tiesiog termiškai sunaikinamos, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Excel V+ lazeris yra neprilygstamai tikslus ir efektyvus, o viso gydymo metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas užtikrina paciento komfortą.

kapiliarų šalinimas lazeriu cutera

Kiek laiko trunka elektrokoaguliacija?

Excel V+ lazerio procedūros yra greitos ir veiksmingos, dauguma procedūrų atliekamos per 15 minučių.

Kai kurios procedūros gali užtrukti iki 30 minučių ar daugiau, priklausomai nuo gydomos odos problemos.

Ar Cutera® Excel V+ lazeris saugus?

Excel V+ yra neįtikėtinai saugus ir turi FDA patvirtinimą. 

Dermatologai visame pasaulyje šį lazerį pripažįsta kaip įvairių odos problemų gydymo lyderį. Šis lazeris turi 532 nm ir 1064 nm bangos ilgį ir jame naudojamas ličio triborato kristalas, todėl jis yra veiksmingas, galingas ir patikimas gydant odos kraujagyslinius darinius. 

Nuo lazerio spindulio šilumos kraujagyslė akimirksniu koaguliuoja (sukimba), o pilnai gydytos kraujagyslės išnyksta po 2-4 savaičių.

cutera ecxel v plus belladerma kapiliarų šalinimas

Ar procedūra skausminga?

Procedūros metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas, kuris padeda apsaugoti odą, sumažina šalutinį poveikį ir bet kokį diskomfortą. 

Kada pamatysiu rezultatą?

Teigiamas gydymo Excel V+ lazeriu poveikis gali būti pastebimas vos po vieno gydymo seanso.

Daugeliui odos problemų, gydomų Excel V+, reikia iki 3 procedūrų. Tikslus reikiamų procedūrų skaičius priklauso nuo paciento odos būklės ir gydymo tikslų.

kojų kraujagyslių šalinimas cutera excel v+ lazeriu

Ką svarbu žinoti prieš ir po procedūros?

Prieš procedūrą, svarbu netepti kremų ar kitų priemonių (serumų, losjonų ir t.t.) odos paviršiuje sudėtyje turinčių vandens.

Po procedūros gali atsirasti paraudimas, patinimas, kuris paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Po gydymo svarbu vengti saulės spindulių ir naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, vengti karščio (pirčių, saunų ir pn.).

Kaip atsiranda išsiplėtę kapiliarai?

Išsiplėtę kapiliarai dažniausiai atsiranda tuomet, kai odos kraujagyslių sienelės susilpnėja ir sumažėja jų elastingumas. 

Tai gali būti genetinė problema, tačiau gali būti ir daugelio išorinių veiksnių rezultatas. Dažniausi veiksniai yra rūkymas, alkoholio vartojimas, ultravioletinė spinduliuotė, hormoniniai pokyčiai, temperatūros kaita, stresas, kraujospūdžio padidėjimas ir tam tikros ligos, kurios gali prisidėti prie išsiplėtusių kapiliarų atsiradimo. 

Gera žinia ta, kad išsiplėtusių kapiliarų problemą galima efektyviai išspręsti taikant gydymą Cutera® Excel V+ lazeriu.

Kaip vyksta išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu?

Išsiplėtusių kapiliarų ar kitų kraujagyslinių odos darinių šalinimas lazeriu prasideda nuo gydytojo dermatovenerologo konsultacijos, diagnozės nustatymo ir gydymo plano sudarymo. 

Gydytojui parinkus lazerio parametrus pagal problemą ir odos būklę, lazerio spinduliai tikslingai nukreipiami į išsiplėtusius kapiliarus. Lazerio impulsai absorbuojami kraujagyslėje esančio oksihemoglobino. 

Sugerdamos šviesą, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo natūraliai.

Kuriose srityse galima atlikti kapiliarų šalinimą Cutera Excel V+ lazeriu?

Kapiliarų šalinimą Cutera® Excel V+ lazeriu galima atlikti veido, kaklo, dekoltė zonoje, taip pat kojų srityje.

Ar Cutera Excel V+ lazeriu gali būti atliekamas tik kapiliarų šalinimas?

Cutera® Excel V+ lazeriu galima pašalinti daugybę odos problemų. Šiuo lazeriu galima pašalinti ne tik išsiplėtusius kapiliarus, tačiau taip pat gydyti ir veido rožinę, raudonį, aknę, atlikti odos atjauninimą.

Taip pat šiuo lazeriu šalinamos hemangiomos, vyšninės angiomos, vyno dėmės, kraujagysliniai odos dariniai (išsiplėtusios paviršinės venos ir kapiliarai) kojų srityje.

Ar po kapiliarų šalinimo lazeriu oda ilgai gyja?

Cutera Excel V+ lazeris yra neabliacinis ir odos pažeidimų nesukelia.

Po kapiliarų šalinimo procedūros gali atsirasti tik nedidelis paraudimas ar patinimas, kuris paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Po procedūros iš karto galėsite grįžti į įprastą rutiną.

Kaip pasiruošti kapiliarų šalinimui lazeriu?

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau prieš procedūrą rekomenduojama bent 4 savaites vengti tiesioginių saulės spindulių ir deginimosi saulėje bei soliariume. Taip pat bent 2 savaites prieš procedūrą neatlikti odos priežiūros procedūrų, galinčių sudirginti odą. Kelias dienas iki procedūros vengti tokių kosmetikos priemonių kaip retinolis, rūgštinės priemonės ir kt.

Kaip elgtis po kapiliarų šalinimo procedūros?

Po kapiliarų šalinimo lazeriu rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ir naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, vengti karščio (pirčių, saunų ir kt.).

Ar kapiliarų šalinimas lazeriu nekenkia organizmui?

Kapiliarų šalinimas lazeriu yra saugus ir organizmui nekenkia, nes lazerio spinduliuotė, kurią naudoja Cutera Excel V+ lazeris, yra saugi ir veikia tik tam tikrą odos sluoksnį, todėl neigiamo poveikio organizmui nedaro.

Mūsų klinikoje kapiliarų šalinimą lazeriu atlieka tik patyrę ir sertifikuoti gydytojai dermatovenerologai, todėl galite būti užtikrinti procedūros saugumu ir kokybe.

KAINOS

Kapiliarų šalinimas

 • Pavieniai kapiliarai (2 cm²)

  60-80€
 • Nosies sparnelių srityje AKCIJA - 50€

  80€
 • Visos nosies srityje

  100€
 • Skruostų srityje AKCIJA - 150€

  170€
 • Skruostų ir nosies srityje AKCIJA - 170€

  200€
 • Smakro srityje

  80€
 • Kaktos srityje

  100€
 • Visas veidas AKCIJA - 220€

  250€
 • Dekoltė

  190€
 • Pavienės hemangiomos, vyšninės angiomos šalinimas

  60€
 • Kraujagyslių ir kapiliarų šalinimas kojų srityje (plotas iki 10 cm²)

  150-200€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP