kapiliarų šalinimas lazeriu

Kapiliarų šalinimas lazeriu – kokį lazerį pasirinkti?

Išsiplėtę kapiliarai yra dažna odos problema, kuri matoma išoriškai odoje ir dėl to gali sukelti psichologinį diskomfortą bei daryti įtaką asmens savivertei. Išsiplėtę kapiliarai yra dažniausiai matomi veido ir kūno srityje: dažniausiai skruostų, nosies srityje, kaklo, dekoltė zonos, kojų ir kitų atvirų kūno vietų. Jei jaučiate, kad išsiplėtę kapiliarai ar kiti kraujagysliniai dariniai jums trukdo ir dėl to nukenčia jūsų gyvenimo kokybė, rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu, kuris parinks tinkamą gydymo būdą šiai problemai pašalinti.

Išsiplėtusių kapiliarų gydymas Cutera® Excel V+ lazeriu – vienas efektyviausių ir saugiausių

Vienas efektyviausių išsiplėtusių kapiliarų gydymo būdų – išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu. Mūsų klinikoje kraujagyslinių darinių šalinimas atliekamas vienu iš pažangiausių kraujagyslinių lazerių rinkoje – Cutera® Excel V+. Tai vienas veiksmingiausių ir saugiausių kapiliarų šalinimo būdų. Excel V+ naujausios kartos lazeris užtikrina galią, tikslumą ir našumą, kad būtų galima saugiai ir efektyviai gydyti įvairius kraujagyslinius darinius. Lazeris veikia dviem kliniškai patvirtintais lazerio bangos ilgiais – 1064 nm ir 532 nm, todėl pasitelkus šį lazerį galima išspręsti daugybę odos problemų.

Cutera Excel V+ lazeris („Cutera“ nuotr.)

Kaip atsiranda išsiplėtę kapiliarai?

Išsiplėtę kapiliarai dažniausiai atsiranda dėl odos kraujagyslių silpnumo ir jų sienelių elastingumo sumažėjimo. Tai gali būti genetinė problema, tačiau gali būti ir daugelio išorinių veiksnių rezultatas. Dažniausi veiksniai yra rūkymas, alkoholio vartojimas, ultravioletinė spinduliuotė, hormoniniai pokyčiai, temperatūros kaita, stresas, kraujospūdžio padidėjimas ir tam tikros ligos, kurios gali prisidėti prie išsiplėtusių kapiliarų atsiradimo. Gera žinia ta, kad išsiplėtusių kapiliarų problemą galima efektyviai išspręsti taikant gydymą Cutera® Excel V+ lazeriu.

Kaip vyksta išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu?

Išsiplėtusių kapiliarų ar kitų kraujagyslinių odos darinių šalinimas lazeriu prasideda nuo gydytojo dermatovenerologo konsultacijos, diagnozės nustatymo ir gydymo plano sudarymo. Gydytojui parinkus lazerio parametrus pagal problemą ir odos būklę, lazerio spinduliai tikslingai nukreipiami į išsiplėtusius kapiliarus. Lazerio impulsai absorbuojami kraujagyslėje esančio oksihemoglobino. Sugerdamos šviesą, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo natūraliai.

Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu nosies srityje su Cutera Excel V+ (Antonio Campo, M.D. nuotr.)

Kodėl išsiplėtusių kapiliarų šalinimui verta rinktis Cutera® Excel V+ lazerį?

Procedūros su Excel V+ lazeriu yra vienas efektyviausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Greitesnis gydymo laikas, minimalus diskomfortas ir mažesnis procedūrų kiekis iki norimo rezultato, lyginant su kitais lazeriais. 

Cutera® Excel V+ yra vienintelė lazerio sistema, viename įrenginyje turinti du itin tikslius lazerio bangos ilgius (532/1064 nm). Taip pat Excel V+ yra neabliacinis lazeris, o tai reiškia, kad odos paviršius yra pažeidžiamas itin minimaliai ir po procedūros galima iškart grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Excel V+ lazeris yra neprilygstamai tikslus ir efektyvus, o  viso gydymo metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas užtikrina paciento komfortą procedūros metu.

Kuriose srityse galima atlikti kapiliarų šalinimą Cutera® Excel V+ lazeriu?

Kapiliarų šalinimą Cutera® Excel V+ lazeriu galima atlikti veido, kaklo, dekoltė zonoje, taip pat kojų srityje.

Ar gydymas lazeriu skausmingas?

Procedūros metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas, kuris padeda apsaugoti odą, sumažina šalutinį poveikį ir bet kokį diskomfortą. 

Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas Cutera Excel V+ lazeriu (Steven F. Welner, M.D nuotr.)

Kiek laiko trunka procedūra?

Kraujagyslinių darinių šalinimo procedūros Excel V+ lazeriu yra greitos ir veiksmingos, dauguma procedūrų atliekamos per 15 minučių, tačiau tiksli procedūros trukmė priklauso nuo gydomos odos problemos. Kai kurioms procedūroms gali prireikti iki 30 minučių ar daugiau.

Ar kapiliarų šalinimas Cutera® Excel V+ lazeriu yra saugus?

Cutera Excel V+ lazeris yra neįtikėtinai saugus ir turi tai įrodantį FDA patvirtinimą. Dermatologai visame pasaulyje šį lazerį pripažįsta kaip įvairių odos problemų gydymo lyderį. Šis lazeris yra veiksmingas, galingas ir patikimas gydant įvairias odos kraujagyslių problemas.

Ar Cutera® Excel V+ lazeriu gali būti atliekamas tik kapiliarų šalinimas?

Cutera® Excel V+ lazeriu galima pašalinti daugybę odos problemų. Šiuo lazeriu galima pašalinti ne tik išsiplėtusius kapiliarus, tačiau taip pat gydyti ir veido rožinę, raudonį, aknę, atlikti odos atjauninimą. Taip pat šiuo lazeriu šalinamos hemangiomos, vyšninės angiomos, vyno dėmės, kraujagysliniai odos dariniai (išsiplėtusios paviršinės venos ir kapiliarai) kojų srityje.

Rožinės gydymas Cutera Excel V+ lazeriu (Neil Sadick, M.D. nuotr.)

Kiek procedūrų reikės iki norimo rezultato?

Teigiamas gydymo Excel V+ lazeriu poveikis gali būti pastebimas vos po vieno gydymo seanso, tačiau siekiant maksimalaus rezultato gali prireikti ir kelių procedūrų. Daugeliui odos problemų, gydomų Excel V+, reikia iki 3 procedūrų. Tikslus reikiamų procedūrų skaičius priklauso nuo paciento odos būklės ir gydymo tikslų.

Ar po kapiliarų šalinimo lazeriu procedūros oda ilgai gyja?

Cutera Excel V+ lazeris yra neabliacinis ir odos pažeidimų nesukelia. Po kapiliarų šalinimo procedūros gali atsirasti tik nedidelis paraudimas ar patinimas, kuris paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Po procedūros iš karto galėsite grįžti į įprastą rutiną.

Kaip pasiruošti kapiliarų šalinimui lazeriu?

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau prieš procedūrą rekomenduojama bent 4 savaites vengti tiesioginių saulės spindulių ir deginimosi saulėje bei soliariume. Taip pat bent 2 savaites prieš procedūrą neatlikti odos priežiūros procedūrų, galinčių sudirginti odą. Kelias dienas iki procedūros vengti tokių kosmetikos priemonių kaip retinolis, rūgštinės priemonės ir kt.

Kaip elgtis po kapiliarų šalinimo procedūros?

Po kapiliarų šalinimo lazeriu rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ir naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, vengti karščio (pirčių, saunų ir kt.).

Ar kapiliarų šalinimas lazeriu nekenkia organizmui?

Kapiliarų šalinimas lazeriu yra saugus ir organizmui nekenkia, nes lazerio spinduliuotė, kurią naudoja Cutera Excel V+ lazeris, yra saugi ir veikia tik tam tikrą odos sluoksnį, todėl neigiamo poveikio organizmui nedaro. Mūsų klinikoje kapiliarų šalinimą lazeriu atlieka tik patyrę ir sertifikuoti gydytojai dermatovenerologai, todėl galite būti užtikrinti procedūros saugumu ir kokybe.

TOP