Kobido veido masažas

Kobido veido masažas (tik Kaune)

Kobido veido masažas, dar vadinamas Japoniškuoju veido masažu, yra išmintingas tradicinės japonų koncepcijų ir skirtingų manualinės terapijos technikų derinys. Tai pažangi metodika, apimanti technikas, kurių pagrindas yra pirštų judesiai ir darbas rankomis. Nors masažuojamas tik veidas, poveikis labai gilus ir visapusiškas. Tai netgi ne masažas, o visapusiška terapija, nes sujungiamas kūnas, siela ir dvasia. Tai – elegantiškas ir rafinuotas ritualas, suteikiantis pilnatvės pojūtį. 

Koks Kobido masažo poveikis veido odai?

Kobido masažas laikomas atgaivinančia procedūra, kuri atpalaiduoja, koreguoja veido ovalą, duoda ryškų liftingą, pagerina kraujotaką. Taip pat šis masažas skatina kolageno bei elastino sintezę, yra itin veiksmingas mažinant raukšles. Reguliariai taikant japonišką Kobido masažą oda tampa lygesnė, stangresnė, skaistesnė:

 ° Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas.  Kaip fiziniai pratimai sutvirtina ir tonizuoja kūną, taip japoniškas terapinis veido masažas sustiprina ir tonizuoja veido raumenis, nuo kurių priklauso odos suglebimas ir raukšlių atsiradimas.

 ° Maksimaliai padidinamas odos skaistumas. Masažo metu pagreitėja odos kraujotaka, ląstelių atsinaujinimas, kapiliarai efektyviau pasisavina naudingas medžiagas, stabdančias odos senėjimo procesus.

 ° Išvalomi toksinai ir nešvarumai. Kobido masažas pakelia odos temperatūrą, kas savo ruožtu paskatina odą išsivalyti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų, kurių negali paveikti įprasti valikliai. Padidėjusi odos temperatūra aktyvina limfą, įgalinančią odos ląsteles efektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus.

 ° Atstatomas drėgmės lygis. Japoniškas masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, sukurdamas barjerą saugantį odą nuo išsausėjimo.

 ° Atpalaiduoja raumenų įtampą. Kobido masažo metu atpalaiduojamos raumenų audinio įtampos, skatinamas šviežio kraujo pritekėjimas, kuris atneša deguonį ir maisto medžiagas. Tik pagerinus kraujotaką ląstelės geba atsinaujinti.

 ° Pagerinama vidaus organų funkcija per refleksogenines zonas ir meridianinę sistemą. Giliai viduje vyksta ir akimi nematomi procesai – pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes masažuojant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą. 

Tinka visiems odos tipams.

 Procedūros trukmė 60 min.

  • Kobido veido masažas (tik Kauno klinikoje)

  •    1 procedūra (60 min.)

    60€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP