Mikroadatinė terapija
Mikroadatinė terapija (Microneedling)

Veido mikroadatinė terapija naujausiu Dermapen aparatu 

Jei kovojote su išoriniais senėjimo požymiais, tokiais kaip smulkios paviršinės ir gilios raukšlės, papilkėjusi, praradusi skaistumą oda, išsiplėtusios poros, aknės randai, mikroadatinė terapija yra puikus pasirinkimas. Mikroadatinė terapija "Microneedling" - tai natūralus gijimo procesas, kuris skatina atsinaujinti odą. Procedūros metu stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, kuri skatina veido odos natūralų atsinaujinimą. Oda po procedūros tampa skaistesnė, lygesnė, jauniau atrodanti. Procedūrą atliekame naujausia ir pažangiausia mikroadatine odos sistema Dermapen4.

Procedūra yra populiari visame pasaulyje ir ypač pamėgta Holivudo įžymybių, tokių kaip Kim Kardashian ir jos seserų, modelio Bar Rafaeli ir kt., kurios gali pasigirti švytinčia, tobula veido oda.

Kokia tai procedūra ir kokia jos nauda?

Mikroadatinės terapijos, kitaip dar vadinamos ”Kolageno stimuliacijos terapija”, metu naudojamas specialus elektrinis prietaisas su miniatiūrinėmis adatomis, kurios švelniai stumiamos odos paviršiumi įvairiomis kryptimis ir suformuoja daugybę mikrostulpelių. Stulpelių gylis priklauso nuo adatų ilgio, storio bei atlikimo technikos. Pažeistos odos ploteliai gyja natūraliu būdu, taip stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, oda tampa švytinti, “putli”, stangri, sumažėja odos netolygumai, raukšlės, poros, randai, strijos.Procedūrą galima atlikti veide, kakle, krūtinėje, plaštakose bei strijų, randų pažeistose kūno vietose. Efektas pasireiškia per 6 sav. 

Dermapen™ 4 mikroadatinė odos sistema

Tai naujausias ir pažangiausias mikroadatinis prietaisas rinkoje. Atliekant procedūrą Dermapen™ aparatu, procedūra yra greitesnė, efektyvesnė, saugesnė, užtikrinanti didesnį komfortą ir geresnius bei greitesnius rezultatus lyginant su kitais mikroadatiniais prietaisais. 

Dermapen 4™ yra aukščiausios kokybės prietaisas, kuris gali sukurti 1920 mikrostulpelių per sekundę, iki 104 % greičiau nei kiti mikroadatiniai įrenginiai. Didesnis greitis, tikslumas ir saugumas. 

Dermapen 4™ prietaiso suformuoti mikrostulpeliai gali pernešti iki 80 % daugiau procedūros metu naudojamo stimuliuojančio produkto (kraujo plazmos arba hialurono) naudingų medžiagų gilyn į odą. Atliekant procedūrą Dermapen 4™ sėkmingai sumažinami senėjimo požymiai, pigmentacija, strijos, randai ir raukšlelės, pagerėja bendra odos būklė. Veido oda tampa sveikesnė, lygesnė, skaistesnė ir gražesnė.

Kaip atliekama procedūra?

Pirmiausiai procedūros atlikimo vietoje (veido, kaklo, plaštakų, krūtinės zonoje) užtepama vietinio nuskausminimo kremo su lidokainu. Toliau naudojamas mikroadatinis elektrinis prietaisas su plazma, kuris keliomis kryptimis vedamas odos paviršiumi ir padaromi mikrostulpeliai odos paviršiuje.

Visa procedūra trunka apie 60 min. Po procedūros kelias dienas veidas būna paraudęs, bet greitai nurimsta ir prasideda gijimo stadija, tuomet pastebėsite, kad Jūsų oda pastebimai atjaunėjo, tapo labiau švytinti. Maksimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojame atlikti 2-3 procedūrų kursą.

Ar ši procedūra rizikinga?

Kaip ir visos odos paviršių pažeidžiančios procedūros susijusios su infekcijos, randėjimo rizika. Todėl rekomenduojame, kad procedūrą tinkama technika atliktų gydytojas profesionalas. Gydytojas dermatologas prieš procedūrą įvertins Jūsų odos būklę, tipą ir tik įsitikinęs, kad Jums ši procedūra tinkama, ją atliks.

Kainos

  • PRP mikroadatinė terapija su DermaPen

    300€
  • PRP ir hialurono rūgšties mikroadatinė terapija su DermaPen AKCIJA 350€

    370€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP