Mikroadatinė terapija (ang. Microneedling)

Veido mikroadatinė terapija (angl. Microneedling)

Jei kovojote su išoriniais senėjimo požymiais, tokiais kaip, smulkios paviršinės ir gilios raukšlės, papilkėjusia, praradusia skaistumą oda, išsiplėtusiomis poromis, aknės randais, mikroadatinė terapija yra puikus pasirinkimas. Mikroadatinė terapija "Microneedling" - tai natūralus gijimo procesas, kuris skatina atsinaujinti odą, sustimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, taip veido oda natūraliu būdu atjauninama. Oda po procedūros tampa skaistesnė, lygesnė, jauniau atrodanti.

Procedūra yra populiari visame pasaulyje ir ypač pamėgta Holivudo įžymybių, tokių kaip Kim Kardashian ir jos seserų, modelio Bar Rafaeli ir kt., kurios gali pasigirti švytinčia, tobula veido oda.

Kokia tai procedūra ir kokia jos nauda?

Mikroadatinės terapijos, kitaip dar vadinamos ”Kolageno stimuliacijos terapija”, metu naudojamas specialus elektrinis prietaisas su miniatiūrinėmis adatomis, kurios švelniai stumiamos odos paviršiumi įvairiomis kryptimis ir suformuoja daugybę mikrostulpelių. Stulpelių gylis priklauso nuo adatų ilgio, storio bei atlikimo technikos. Procedūrą galima atlikti veide, kakle, krūtinėje, plaštakose bei strijų, randų pažeistose kūno vietose. Efektas pasireiškia per 6 sav.

Šios procedūros nauda
1. Mažos odos angelės, kurias suformavo prietaisas, padengia visą odos paviršių mažais kanalėliais. Ne visos medžiagos yra tinkamos naudoti su mikroadatine terapija, nes gali lengvai prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir sudirginti odą.

2. Pažeistos odos ploteliai gyja natūraliu būdu, taip stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamybą, dėl ko oda tampa švytinti, “putli”, stangri, sumažėja odos netolygumai, raukšlės, poros, randai, strijos.

Kim Kardashian šią procedūrą interneto asmenukėje pavadino “Vampyro veidu”. Procedūros metu naudojamos nuosavos kraujo ląstelės, turinčios augimo faktorių ir mikroadatinė terapija, kas stipriai stimuliuoja kolageo ir elastino skaidulų gamybą, po ko oda tampa pastebimai skaistesnė, švytinti.

Abi žvaigždės, Kim Kardashian ir modelis aktorė Bar Refaeli, išbandė mikroadatinę terapiją ir patalpino savo asmenukes po procedūros Instagrame.

Tik neišsigąskite, šios procedūros metu netaikomos kraujo injekcijos ir procedūros metu kraujo būna mažiau!

Kaip atliekama procedūra?

Pirmiausiai procedūros atlikimo vietoje (veido, kaklo, plaštakų, krūtinės) užtepama vietinio nuskausminimo kremo su Lidokainu. Toliau naudojamas mikroadatinis elektrinis prietaisas su plazma, kuris keliomis kryptimis vedamas odos paviršiumi ir padaromi mikrostulpeliai jos paviršiuje.
Visa procedūra trunka apie 60 min. Po procedūros kelias dienas veidas būna paraudęs, bet greitai nurimsta ir prasideda gijimo stadija, tuomet pastebėsite, kad Jūsų oda pastebimai atjaunėjo, tapo labiau švytinti.
Norint gauti efektyvius rezultatus, rekomneduojame atlikti 2-3 procedūrų kursą.

Ar ši procedūrą rizikinga?

Kaip ir visos odos paviršių pažeidžiančios procedūros susijusios su infekcijos, randėjimo rizika. Todėl rekomenduojame, kad procedūrą tinkama technika atliktų gydytojas profesionalas. Gydytojas dermatologas prieš procedūrą įvertins Jūsų odos būklę, tipą ir tik įsitikinęs, kad Jums ši procedūra nežalinga, ją atliks.

Kainos

  • Veido mikroadatinė terapija

    250€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai internetu?

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP