Odos atjauninimas Cutera® Excel V+ lazeris kaunas
Cutera Excel V+ naujausios kartos lazeris

Odos atjauninimas Cutera® Genesis lazeriu

Odos atjauninimas su Cutera® Excel V+ lazeriu yra neinvazinė procedūra, kuri naudojama siekiant pagerinti odos elastingumą, tonusą bei tekstūrą, sumažinti raukšles, pašalinti pigmentines dėmes. Ši procedūra yra paprasta, greita ir efektyvi, be diskomforto ir gijimo laikotarpio. Tai yra vienas iš pažangiausių lazerių odos atjauninimo srityje, kuris yra saugus ir veiksmingas. Lazeris veikia dviem kliniškai patvirtintais lazerio bangos ilgiais – 1064 nm ir 532 nm, todėl pasitelkus šį lazerį galima išspręsti daugybę odos problemų. Siekiame savo pacientams suteikti naujausias lazerines technologijas ir geriausią gydymo patirtį, būtent dėl to pasirinkome amerikiečių gamintojo lazerį Cutera Excel V+, nes tai vienas efektyviausių ir saugiausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Šio lazerio efektyvumas įrodytas daugelio klinikinių tyrimų.

cutera excel v plus belladerma kaunas

Kuo išskirtinis Cutera® Excel V+ lazeris?

Procedūros su Excel V+ lazeriu yra vienas efektyviausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Greitesnis gydymo laikas, minimalus diskomfortas ir mažesnis procedūrų kiekis, lyginant su kitais lazeriais. 

Excel V+ iš Cutera® yra vienintelė lazerio sistema, viename įrenginyje turinti du itin tikslius lazerio bangos ilgius (532/1064 nm). Excel V+ yra neabliacinis lazeris, o tai reiškia, kad odos paviršius yra pažeidžiamas minimaliai, todėl po procedūros beveik iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Excel V+ lazeris yra neprilygstamai tikslus ir efektyvus, o  viso gydymo metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas užtikrina paciento komfortą.

Cutera excel v plus kazeris kaunas belladerma

Kiek laiko trunka procedūra?

Excel V+ lazerio procedūros yra greitos ir veiksmingos, dauguma procedūrų atliekamos per 15 minučių. Kai kurios procedūros gali užtrukti iki 30 minučių ar daugiau, priklausomai nuo gydomos odos problemos.

Ar Cutera® Excel V+ lazeris saugus?

Excel V+ yra neįtikėtinai saugus ir turi FDA patvirtinimą. Dermatologai visame pasaulyje šį lazerį pripažįsta kaip įvairių odos problemų gydymo lyderį. Šis lazeris turi 532 nm ir 1064 nm bangos ilgius, jame naudojamas ličio triborato kristalas, todėl jis yra veiksmingas, galingas ir patikimas gydant įvairias odos problemas.

Ar procedūra skausminga?

Procedūros metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas, kuris padeda apsaugoti odą, sumažina šalutinį poveikį ir bet kokį diskomfortą. 

Kada pamatysiu rezultatą?

Po procedūros pacientai pastebi, kad jų oda tampa lygesnė, sveikesnė ir skaistesnė. Taip pat sumažėja raukšlės ir pigmentinių dėmių kiekis. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo paciento odos būklės ir procedūrų skaičiaus. Tikslus reikiamų procedūrų skaičius parenkamas kiekvienam pacientui individualiai. Siekiant maksimalaus rezultato gali prireikti kelių procedūrų. 

Ko tikėtis po procedūros?

Po procedūros gali atsirasti nedidelis paraudimas ar patinimas, kuris išnyksta per 1-2 dienas. Po gydymo svarbu vengti saulės spindulių ir naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, vengti karščio (pirčių, saunų ir pn.).

Odos atjauninimo procedūra su Cutera® Excel V+ lazeriu yra puiki galimybė norint pagerinti savo odos būklę be chirurginės intervencijos ar ilgo reabilitacinio laikotarpio. Prieš atliekant šią procedūrą, būtina pasitarti su gydytoju specialistu ir aptarti gydymo planą. 

KAINOS

Odos atjauninimas

 • Visas veidas AKCIJA - 150€

  250€
 • Paakiai

  100€
 • Kaklas

  180€
 • Dekoltė

  180€
 • Veidas ir kaklas

  360€
 • Dekoltė ir kaklas

  260€
 • Veidas, kaklas ir dekoltė

  420€
 • Plaštakos

  150€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP