Kapiliarų šalinimas lazeriu Cutera Excel V+ Kaunas
Cutera Excel V+ naujausios kartos lazeris

Raudonio/rožinės gydymas Cutera® Excel V+ lazeriu

Rožinė, veido raudonis arba kuperozė yra dažnai pasitaikančios odos problemos, matomos išoriškai odoje. Šios odos ligos dažniausiai pasireiškia ant veido odos, ypač skruostų, nosies ir kaktos srityse. Šios problemos gali būti sėkmingai gydomos Cutera® Excel V+ lazeriu. Excel V+ naujausios kartos lazeris užtikrina galią, tikslumą ir našumą, kad būtų galima saugiai ir efektyviai gydyti labiausiai šiandienai paplitusias odos problemas - raudonį, rožinę bei aknę. Cutera Excel V+ yra vienas pažangiausių kraujagyslinių lazerių rinkoje. Lazeris veikia dviem kliniškai patvirtintais lazerio bangos ilgiais – 1064 nm ir 532 nm, todėl pasitelkus šį lazerį galima išspręsti daugybę odos problemų. Procedūros su Cutera Excel V+ yra vienas efektyviausių ir saugiausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Šio lazerio efektyvumas įrodytas daugelio klinikinių tyrimų. 

rožinės gydymas lazeriu

Kuo išskirtinis Cutera® Excel V+ lazeris?

Procedūros su Excel V+ lazeriu yra vienas efektyviausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Greitesnis gydymo laikas, minimalus diskomfortas ir mažesnis procedūrų kiekis, lyginant su kitais lazeriais. 

Excel V+ iš Cutera® yra vienintelė lazerio sistema, viename įrenginyje turinti du itin tikslius lazerio bangos ilgius (532/1064 nm). Excel V+ yra neabliacinis lazeris, o tai reiškia, kad odos paviršius yra pažeidžiamas minimaliai, todėl po procedūros beveik iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Excel V+ lazeris yra neprilygstamai tikslus ir efektyvus, o  viso gydymo metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas užtikrina paciento komfortą.

cutera ecxel v plus belladerma kapiliarų šalinimas

Ar Cutera® Excel V+ lazeris saugus?

Excel V+ yra neįtikėtinai saugus ir turi FDA patvirtinimą. Dermatologai visame pasaulyje šį lazerį pripažįsta kaip įvairių odos problemų gydymo lyderį. Šis lazeris turi 532 nm ir 1064 nm bangos ilgį ir jame naudojamas ličio triborato kristalas, todėl jis yra veiksmingas, galingas ir patikimas gydant odos kraujagyslių ir pigmentacijos problemas.

Kiek laiko trunka procedūra?

Excel V+ lazerio procedūros yra greitos ir veiksmingos, dauguma procedūrų atliekamos per 15 minučių. Kai kurios procedūros gali užtrukti iki 30 minučių ar daugiau, priklausomai nuo gydomos odos problemos.

Ar procedūra skausminga?

Procedūros metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas, kuris padeda apsaugoti odą, sumažina šalutinį poveikį ir bet kokį diskomfortą. 

Kada pamatysiu rezultatą?

Teigiamas gydymo Excel V+ lazeriu poveikis gali būti pastebimas vos po vieno gydymo seanso. Daugeliui odos problemų, gydomų Excel V+, reikia iki 3 procedūrų. Tikslus reikiamų procedūrų skaičius priklauso nuo paciento odos būklės ir gydymo tikslų.

Ko tikėtis po procedūros?

Po procedūros gali atsirasti paraudimas, patinimas ar nedidelės mėlynės, kurios paprastai išnyksta per 1-2 dienas. Po gydymo svarbu vengti saulės spindulių ir naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, vengti karščio (pirčių, saunų ir pn.).

KAINOS

Rožinės/raudonio gydymas lazeriu

 • Visas veidas AKCIJA - 220€

  250€
 • Nosies sritis

  100€
 • Skruostų sritis AKCIJA - 150€

  170€
 • Skruostų ir nosies sritis AKCIJA - 170€

  200€
 • Kaktos sritis

  100€
 • Smakro sritis

  80€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP