Redermalizacija
Redermalizacija su gintaro ir hialurono rūgštimi

Redermalizacija su gintaro ir hialurono rūgštimi

Nors senėjimas yra neišvengiamas, kartais mūsų oda gali atrodyti senesnė nei tikrasis mūsų amžius dėl daugelio priežasčių. Mūsų kūnai, ypač veidas, senstant pradeda rodyti senėjimo požymius. Redermalizacija yra pažangi odos priežiūros procedūra, kuri atjaunina odą, pašalindama senėjimo požymius, tokius kaip raukšlės, suglebusi oda, pigmentacija, gerina odos elastingumą, skaistumą, atkuria odos drėgmės balansą, gerina bendrą odos būklę ir veikia priešuždegimiškai.

Redermalizacija - kas tai? 

Redermalizacija – tai visiškai unikali procedūra, kurios tikslas – redermalizacijos būdu atstatyti viršutinį odos sluoksnį – dermą. Redermalizacija skirta pagerinti odos kokybę, stabdyti odos senėjimo požymius, pašalinti pigmentacijos perteklių ir skatinti natūralų odos atsinaujinimą. Procedūra atliekama Xela Rederm preparatu, kuriame yra hialurono ir gintaro rūgšties. Hialurono rūgštis yra gerai žinoma medžiaga, turinti unikalų gebėjimą drėkinti odą. Gintaro rūgštis - medžiaga, kuri taip pat egzistuoja mūsų organizme ir dalyvauja daugelyje medžiagų apykaitai reikšmingų procesų. Gintaro rūgštis veikia kaip stiprus antioksidantas, slopina uždegiminius procesus, gerina mikrocirkuliaciją. Redermalizacija rekomenduojama visų amžiaus grupių žmonėms: puikiai tinka ir kaip prevencinė priemonė, ir kaip odos atjauninimo procedūra brandesnei odai.

Įrodyta, kad šių dviejų medžiagų – aukštos molekulinės masės hialurono ir gintaro rūgščių derinys yra tris kartus efektyvesnis, lyginant su preparatais, kurių sudėtyje naudojamas tik hialuronas.

Redermalizacija Jums tinka, jei norite:

 • pagerinti odos elastingumą
 • sulėtinti odos senėjimo procesus
 • koreguoti hiperpigmentaciją (odos dėmes, patamsėjimus)
 • pašviesinti patamsėjusius paakius, sumažinti smulkias raukšleles
 • sumažinti rožinės sukeltą odos raudonį ir jautrumą
 • sumažinti randus, pagerinti odos būklę po aknės
 • atkurti skaistų, tolygų odos atspalvį
 • atkurti prarastą odos drėgmės balansą

Procedūros eiga

Pirmiausia oda kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama, atliekamas vietinis nuskausminimas specialiu kremu - tai padeda išvengti skausmo ar diskomforto procedūros metu. Į viršutinius odos sluoksnius plonyte adata nedideliais kiekiais suleidžiama 1–2 ml preparato. Taikoma paviršinė intradermalinė injekavimo technika, kai produktas suleidžiamas tarp epidermio ir dermos maždaug 1–2 mm gylyje. Vos suleidus produktą, odos paviršiuje susidaro maža papulė. Procedūra, priklausomai nuo jos apimties, trunka nuo 30 iki 60 min. 

Kainos

 • Redermalizacija Xela Rederm 1,1% 2ml

  200€
 • Redermalizacija Xela Rederm 1,8% 1ml

  180€
 • Redermalizacija Xela Rederm 1,8% 2ml AKCIJA 240€

  260€
 • Redermalizacija Xela Rederm 2,2% 1ml

  200€
 • Redermalizacija Xela Rederm 2,2% 2ml

  290€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP