Rekonstrukcinis veido masažas
Rekonstrukcinis veido masažas – tai giluminė manualinė terapija, atstatanti veido raumenų, fascijų ir odos struktūrų balansą. Procedūra gerina kraujotaką, skatina kolageno gamybą, mažina raukšles ir odos suglebimą.
Speciali masažo technika atpalaiduoja įsitempusius raumenis, koreguoja veido kontūrus ir skatina natūralius regeneracijos procesus.
Rekonstrukcinis veido masažas klinikoje „BellaDerma“:
- Atliekamas profesionalių kosmetologių – garantuojama procedūros kokybė;
- Stangrina odą, modeliuoja veido kontūrus, mažina raukšles;
- Procedūros trukmė – 60 min., su kauke – 75 min.;
- Atpalaiduoja veido raumenis, mažina įtampą ir paburkimą;
- Skatina kolageno ir elastino sintezę, pagerina odos elastingumą;
- Aktyvina kraujotaką ir limfotaką, spartina regeneraciją;
- Rezultatas matomas po pirmos procedūros – oda tampa lygesnė ir gyvybingesnė;
- Maksimaliam efektui reikalingas procedūrų kursas. Procedūrų skaičių ir dažnumą parenka kosmetologė pagal individualią odos būklę.
- Kreipkitės konsultacijai:
- Kaune: +370 657 72770
- ŠiauIiuose: +370 657 81191.
Rekonstrukcinio veido masažo nauda sveikatai
Raumenų įtampos mažinimas ir veido simetrijos atkūrimas
Įsitempę veido raumenys gali sukelti asimetriją, migreninius skausmus ir pagreitinti raukšlių formavimąsi.
Rekonstrukcinis veido masažas atpalaiduoja giliuosius raumenų sluoksnius, mažina spazmus ir padeda subalansuoti veido proporcijas.Reguliarūs masažai mažina žandikaulio įtampą, skruostų asimetriją ir gerina bendrą veido išraišką.
Kraujo mikrocirkuliacijos aktyvinimas
Geresnė kraujotaka – tai daugiau deguonies ir maistinių medžiagų odai bei giliesiems audiniams.
Rekonstrukcinis masažas stimuliuoja kapiliarų tinklą, todėl oda tampa skaistesnė, įgauna tolygią spalvą ir geriau aprūpinta reikiamomis medžiagomis.
Suaktyvėjusi kraujotaka taip pat spartina pažeistų audinių atsistatymą, mažina odos papilkėjimą ir nuovargio požymius.
Limfos tekėjimo gerinimas ir toksinų šalinimas
Sutrikusi limfotaka lemia skysčių kaupimąsi, patinimus ir paburkimą.
Masažo metu skatinama limfos apytaka, todėl organizmas greičiau pašalina susikaupusius toksinus ir skysčių perteklių.Tai padeda sumažinti rytinius patinimus aplink akis, išlygina odos paviršių ir suteikia bendrą lengvumo pojūtį.
Fascijų mobilumo atkūrimas ir odos elastingumo gerinimas
Fascijos – tai jungiamieji audiniai, kurie palaiko veido raumenų ir odos struktūrą.
Dėl nuolatinės raumenų įtampos, fascijos gali sukietėti, apriboti veido judesius ir sukurti netolygius odos paviršiaus pakitimus.
Rekonstrukcinis masažas atpalaiduoja šiuos audinius, atkuria jų elastingumą ir leidžia veido odai natūraliai prisitaikyti prie atsinaujinusių kontūrų.
Natūralios kolageno sintezės skatinimas
Kolagenas yra pagrindinis odos struktūrinis baltymas, kuris užtikrina jos stangrumą ir atsparumą senėjimui.
Masažo metu stimuliuojami gilieji audiniai, skatinamas fibroblastų aktyvumas, dėl ko oda pati pradeda gaminti daugiau kolageno.Tai natūraliai gerina veido odos tonusą, mažina smulkias raukšleles ir suteikia ilgalaikį stangrinantį efektą.
Kaip atliekamas rekonstrukcinis veido masažas?
Rekonstrukcinis veido masažas prasideda nuo odos paruošimo – kruopščiai nuvalomi nešvarumai, makiažo likučiai, o jei reikia, naudojamos tonizuojančios ar drėkinančios priemonės. Tai didina odos receptorių jautrumą ir užtikrina maksimalų masažo efektyvumą.
Pagrindinė procedūros dalis apima giliųjų audinių masažą, kurio metu taikomi tikslūs spaudimo, tempimo ir glostomieji judesiai. Dirbama su veido raumenimis, fascijomis ir jungiamaisiais audiniais, atkuriant jų mobilumą ir elastingumą. Tai padeda sumažinti įtampą, pagerinti veido kontūrus ir skatina odos regeneraciją.
Masažo metu suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, gerinama kolageno sintezė bei natūraliai stimuliuojami regeneraciniai procesai. Procedūra užbaigiama raminančiu odos drėkinimu arba, pasirinktinai, specialia kauke, kuri parenkama pagal individualius odos poreikius. Po masažo oda tampa stangresnė ir skaistesnė.
Kokiais atvejais rekomenduojamas rekonstrukcinis veido masažas?
- Suglebusi, elastingumą praradusi oda – masažas stimuliuoja giliuosius odos sluoksnius, aktyvina kolageno gamybą ir atkuria veido kontūrų stangrumą.
- Raukšlės ir odos senėjimo požymiai – procedūra skatina natūralius odos regeneracinius procesus, gerina jos tankį ir padeda mažinti mimikos raukšles.
- Patinimai ir paburkimai veido srityje – suaktyvinta limfotaka padeda pašalinti skysčių perteklių, mažina veido, paakių paburkimą ir suteikia odai gyvybingesnę išvaizdą.
- Nuovargio ir streso požymiai veide – gerinama kraujotaka ir audinių aprūpinimas deguonimi, todėl oda įgauna sveikesnį atspalvį, o veido raumenys – atsipalaiduoja.
- Raumenų įtampa ir žandikaulio spazmai – masažas mažina įtampą apatinio žandikaulio, smilkinių ir kaklo srityse, padeda kovoti su bruksizmu ir dėl įtampos atsiradusiais galvos skausmais.
- Po estetinių procedūrų – jei neseniai atlikote injekcijas ar kitas grožio procedūras, masažas gali padėti greitesniam odos atsistatymui (su specialisto rekomendacija).
Kontraindikacijos. Kada nerekomenduojama ši procedūra?
- Odos uždegimai ir infekcijos – jei turite spuogų paūmėjimą, herpesą, dermatitą ar kitų aktyvių odos infekcijų.
- Atviros žaizdos ar pažeista oda – jei odoje yra įpjovimų ar kitų mechaninių pažeidimų, gydotės randus.
- Neseniai atliktos estetinės procedūros – po botulino toksino, hialurono rūgšties injekcijų ar odos šveitimo reikėtų palaukti bent kelias savaites, kad procedūra nepakenktų rezultatams.
- Veido chirurginės operacijos – jei neseniai atlikta plastinė operacija, būtina pasitarti su gydytoju, kada galima pradėti masažo kursą.
- Kraujotakos sutrikimai – jei sergate rimtomis kraujagyslių ligomis ar turite kraujo krešumo sutrikimų.
- Aukšta temperatūra ar peršalimas – jei jaučiate peršalimo simptomus ar karščiuojate, procedūrą geriau atidėti.
- Sunki aknė ar rožinė – jei odos būklė yra itin jautri ar linkusi į uždegimus.
Kaip pasiruošti rekonstrukciniam veido masažui?
Rekomendacija | Paaiškinimas |
Ateikite su švaria, be makiažo oda | Prieš procedūrą oda turi būti nuvalyta, kad būtų užtikrintas maksimalus masažo efektyvumas. Jeigu galimybės makiažą nuvalyti prieš procedūrą neturite, mielai Jums veido odą procedūrai paruoš kosmetologė. |
Gerkite pakankamai vandens | Gera hidratacija padeda odai greičiau atsinaujinti, palengvina riebalų ir toksinų pašalinimą. |
Vyrams rekomenduojama nusiskusti barzdą | Plaukai gali trukdyti masažo judesiams ir sumažinti procedūros veiksmingumą. |
Praneškite specialistui apie esamą odos būklę | Jei turėjote procedūrų veido ir kaklo srityse ar turite jautrią odą, pasitarkite su procedūrą atliekančiu specialistu. |
Venkite alkoholio ir didelio kiekio kofeino | Šios medžiagos gali dehidratuoti organizmą ir turėti įtakos masažo rezultatams. |
Neikite į procedūrą po stipraus šveitimo ar rūgštinių priemonių | Odos jautrumas gali padidėti, todėl prieš masažą rekomenduojama bent 48 valandas nenaudoti stiprių kosmetikos priemonių. |