Padidejusio prakaitavimo gydymas

Padidėjusio prakaitavimo gydymas

Prakaitavimas yra natūrali apsauginė ir ekskrecinė odos reakcija, tačiau kartais dėl tam tikrų priežasčių jis padidėja.

Padidėjęs prakaitavimas arba hiperhidrozė – sukelia diskomfortą pačiam žmogui bei aplinkiniams dėl matomų šlapių pažastų, jaučiamo drėgnumo pažastyse, delnuose ar paduose, užuodžiamo nemalonaus kvapo. Tai sukelia socialinę problemą ir net izoliaciją. Simptomas ypač paryškėja streso ar fizinio krūvio metu.

Galimos prakaitavimo priežastys:

  • cukraligė, skydliaukės, infekcinės, onkologinės, endokrinologinės, neurologinės ligos
  • vartojami vaistai
  • antsvoris
  • menopauzė
  • brendimas.

Padidėjęs prakaitavimas - ne visada yra ligos požymis. Prakaitavimą sukelia stresas, didesnis fizinis krūvis, gausus karštų skysčių, alkoholio vartojimas. Vyrų prakaito liaukos yra aktyvesnės nei moterų. Nuolat gausiai prakaituojanti oda netenka apsauginio lipidų sluoksnio, dėl to būna neatspari grybelinėms ar bakterinėms odos infekcijoms.

Prakaitavimo mažinimui naudojami antiperspirantai, tačiau jais piktnaudžiauti nevertėtų. Botokso injekcijos padedami, galite pamiršti gausų prakaitavimą nepiknaudžiaujant antiperspirantais.

Kaip procedūra veikia?

Belladerma klinikoje dermatologų atliekamas medikamentinis hiperhidrozės gydymas periferinių raumenų relaksantų injekcijomis. Tai baltymas, kuris blokuoja mediatoriaus acetilcholino sekreciją nervų galūnėlėse ir stabdo nervinio impulso perdavimą prakaito liaukoms. Todėl prakaito liaukos nustoja išskirti prakaitą.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūra saugi, atliekama gydytojų dermatologų. Procedūros trukmė 15-20 minučių. Efektas atsiranda 1 – 3 dieną, pasiekia piką praėjus 1-2 savaitėms po injekcijų ir trunka nuo 6 iki 12 mėnesių.

  • Gausaus prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas

    300€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP