Jaunystės taškų injekcijos su Sunekos

Jaunystės taškų injekcijos su Sunekos

Raukšlės, odos suglebimas – tai kolageno ir elastino sulėtėjusios gamybos rezultatas. Oda taip greitai kaip jaunystėje nebeatsinaujina, todėl veidas ir pasipuošia ,,vagelėmis“. Tačiau kolageno ir elastino bei kitus fiziologinius procesus, svarbius odos atsijauninimui, paskatina jaunystės taškų injekcijos ,,Sunekos“ – inovatyvi ir unikali preparato formulė leidžia pasiekti ypač aukštų rezultatų ir gali būti alternatyva hialurono užpildams.

Jaunystės taškų injekcijos su Sunekos

Raukšlės, odos suglebimas – tai kolageno ir elastino sulėtėjusios gamybos rezultatas. Oda taip greitai kaip jaunystėje nebeatsinaujina, todėl veidas ir pasipuošia ,,vagelėmis“. Tačiau kolageno ir elastino bei kitus fiziologinius procesus, svarbius odos atsijauninimui, paskatina jaunystės taškų injekcijos ,,Sunekos“ – inovatyvi ir unikali preparato formulė leidžia pasiekti ypač aukštų rezultatų ir gali būti alternatyva hialurono užpildams.

Kodėl Sunekos?

Pagrindiniai Sunekos privalumai:

 • Injekcijoms naudojamos natūraliai organizme sintetinamos amino rūgštys ir hialurono rūgštis. Todėl Sunekos pasižymi ne tik odą drėkinančiu, bet ir iš vidaus ją atjauninančiu poveikiu.
 • Sunekos sudėtyje esantis unikalus patentuotų amino rūgščių derinys jungiamojo audinio ląstelėms (fibroblastams) suteikia medžiagas, būtinas elastino ir kolageno sintezei. Todėl didėja fibroblastų aktyvumas: injekcijos vietoje sintetinamas kolagenas, elastinas ir tokiu būdu natūraliai astatomas tarpląstelinis audinys. Dėl šios priežasties Sunekos rezultatai išlieka iki 8 mėnesių ir yra labai natūralūs.
 • Sunekos injekcijų veiksmingumas įrodytas gausiais klinikiniais tyrimais ir džiugina puikiais rezultatais:
  • Gilios veido odos raukšlės sumažėja 57 proc.,
  • Paviršinės veido odos raukšlės - 76 proc.,
  • Suglebusi skruostų oda - 57 proc.
  • Su Sunekos pasiekiamas odos patempimo efektas - 76 proc., odos skaistumo - 81 proc. ir net 71 proc. atstatoma odos drėgmė.

Kas yra Sunekos ir kuo unikalios šios injekcijos?

,,Sunekos“ yra injekciniai preparatai, kurių unikalumas slypi patentuotoje amino rūgščių ir hialurono rūgšties formulėje. Amino rūgštys skatina kolageno ir elastino gamybą, o hialurono rūgštis, pagrindinis jungiamojo audinio komponentas, palaiko odos ir kitų audinių drėgmės lygį.

Dėl unikalaus amino rūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę ir skatina kolageno ir elastino sintezę, bet ir atstato tarpląstelinį audinį bei giliuosius odos sluoksnius. Todėl galutinis rezultatas yra itin natūralus, nes oda pati ,,dirba“, kad atsinaujintų. Tai ypač puiki alternatyva tiems, kas dar nenori užpildų.

Sunekos 200 ir Sunekos 1200 – kuo skiriasi?

Galimos dviejų rūšių Sunekos injekcijos, besiskiriančios jų sudėtyje esančia hialurono rūgštimi: Sunekos 200  sudėtyje yra mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties, o Sunekos 1200 - didelio molekulinio svorio. Tiek Sunekos 200, tiek Sunekos 1200 preparatų sudėtyje yra patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio Sunekos injekcijos yra unikalios, o dėl rezultatų natūralumo pranoksta įprastinius hialurono rūgšties užpildus.

Sunekos 200 naudojama nedidelių odos raukšlių šalinimui, todėl labai tinka jaunesniems pacientams, veido, kaklo, dekoltė ir rankų odai. Tuo tarpu Sunekos 1200 yra tinkamesnis esant gilesnėms raukšlėms, labai išreikštam odos suglebimui, kai reikalingas didesnis odos patempimo efektas. Dažnai, atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius ir fiziologinius odos ypatumus, ilgalaikiams ir gražiems rezultatams pasiekti naudojamas Sunekos 200 ir Sunekos 1200 derinys.

Kuo Sunekos skiriasi nuo kitų užpildų?

Sunekos injekcinių preparatų sudėtyje yra ne tik hialurono rūgšties, bet ir patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių derinys, būtinas tarpląstelinio audinio ląstelių, fibroblastų aktyvumui. Tokios nepakeičiamos (tai yra mūsų organizme nesintetinamos, o su maistu gaunamos) amino rūgštys kaip glicinas, L-prolinas, L-lizinas yra ne tik labai svarbūs kolageno sintezei, bet ir palaiko odos tekstūrą, skatina žaizdų gijimą. Amino rūgštys L-alaninas ir L-valinas yra būtinos elastino sintezei, įeina į fibrino ir kitų baltymų sudėtį. Leucinas dalyvauja augimo, odos atsinaujinimo ir gijimo procesuose.

Dėl unikalaus amino rūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet, suteikdami būtinų medžiagų kolageno ir elastino sintezei, atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius. Po Sunekos injekcijų oda natūraliai atjaunėja, ženkliai sumažėja odos raukšlės ir linijos. Dėl itin natūralaus ir ganėtinai ilgalaikio rezultato Sunekos pranoksta įprastinius injekcinius užpildus.

Koks Sunekos poveikis?

Sunekos injekcijos pasižymi universaliu odą atjauninančiu poveikiu:

 • Mažina odos senėjimo ir priešlaikinio odos senėjimo požymius
 • Gerina odos tekstūrą ir elastingumą
 • Mažina paviršines raukšles ir mimikos linijas
 • Atsatato drėgmę paviršiniuose ir giluminiuose odos sluoksniuose
 • Mažina randus (taip pat ir aknės) bei strijas
 • Suteikia odai lygumo ir švytėjimo
 • koreguoja tamsius paakius

Kada ir kokioms sritims rekomenduotinos Sunekos injekcijos?

Sunekos tinka:

 • Veidui: kaktai, paakiams, skruostams, smakrui
 • Kaklui
 • Dekoltė sričiai
 • Rankoms ir plaštakoms

Kada pamatysiu rezultatus?

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3–4 procedūros. Rezultatai atsikleidžia po maždaug 10–14 dienų ir gali tęstis net 8 mėnesius. Sunekos galima derinti ir su kitomis procedūromis, pavyzdžiui, mezoterapija, biorevitalizacija, PRP (trombocitais papildytos plazmos), lazerinėmis procedūromis.

 • Sunekos 1200 injekcijos

  280€
 • Sunekos 200 injekcijos

  220€
 • Sunekos Performa injekcijos

  250€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP