Hialurono rūgšties injekcija
Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgštis – natūrali medžiaga, esanti odoje, kuri suteikia odai drėgmės, tonuso, elastingumo. Hialurono rūgštis daro didelę įtaką odos būklei. Pagrindinė hialurono funkcija - išlaikyti odą jauną ir sveiką. Hialuronas itin svarbus ir kolageno gamybai, kuris yra atsakingas už odos stangrumą, elastingumą. Bėgant laikui, hialurono rūgšties kiekis odoje mažėja – to pasekoje ji išsausėja, pradeda formuotis smulkios raukšlės, vėliau gilesnės, oda suglemba, pakinta veido ovalas.  Hialurono preparatai padeda sulėtinti senėjimo požymius.

Hialurono rūgšties užpildus injekuojant į giliuosius odos sluoksnius ar po oda, užpildomos smulkios raukšlės, galima palyginti gilesnes raukšles, modeliuojami veido kontūrai ir atstatoma veido apimtis. Efektas pastebimas iš karto po procedūros, priklausomai nuo pasirinkto preparato bei injekuojamos srities rezultatas gali išlikti net iki 1 – 2 metų.

  

Kaip atliekamos hialurono rūgšties injekcijos?

Injekcijos srityse oda švariai nuvaloma, dezinfekuojama. Siekiant sumažinti procedūros skausmingumą, dažniausiai naudojamas kremas, sukeliantis vietinio poveikio nuskausminimą. Plona adata ar kaniule hialurono rūgštis suleidžiama į koreguojamą sritį. Efektas po procedūros matomas iš karto, tačiau maksimalus rezultatas pasiekiamas per 2 savaites. Oda po procedūros gali būti paraudusi, patinusi, gali susidaryti mėlynių, kurios per 7-14 dienų išnyksta.

Hialurono rūgšties injekcijos atliekamos:

 • Smulkioms raukšlėms naikinti (pvz.: raukšlių aplink lūpas, akis);
 • Gilioms raukšlėms užpildyti (pvz.: nosies-lūpų raukšlėms, marionečių raukšlėms);
 • Veido ovalo ir apimties atstatymui (pvz.: skruostų, smakro, žandikaulio srities paryškinimas);
 • Lūpų putlinimui;
 • Randų korekcijai.

Kontraindikacijos:

 • Alergija, kuriai nors sudėtyje esančiai medžiagai
 • Anafilaksinis šokas anamnezėje (prieš procedūrą visada konsultuoja gydytojas bei išsiaiškina procedūros riziką, turint alerginę reakciją anamnezėje);
 • Polinkis į keloidinius randus;
 • Odos uždegimas procedūros vietoje.

Kam naudojamos hialurono rūgšties injekcijos?

 1. Smulkių ir gilių raukšlių šalinimui
 2. Veido kontūrų korekcijai
 3. Hialurono rūgšties injekcijos lūpoms suteikia putlumo ir apimties
 4. Randų korekcijai
 5. Nosies korekcijai
 6. Hialurono injekcijos į paakius sumažina įdubimus, patamsėjusius paakiu

Kiek laiko trunka užpildų sukeltas efektas?

Kiekvienam klientui hialurono rūgšties injekcijos išlieka skirtingai. Efekto trukmė priklauso nuo pasirinkto preparato bei vietos, kur leidžiamos injekcijos. Įprastai rezultatai matomi 1 - 2 metus.

Ką reikėtų žinoti prieš hialurono injekciją - kaip jai pasiruošti?

Pasiruošti procedūrai yra labai paprasta. Pagrindinė Jūsų užduotis - rasti kliniką, kurioje dirbtų patyrę specialistai ir galėtų išpildyti turimus Jūsų lūkesčius. Konsultacijos metu specialistai įvertina Jūsų odos būklę, aptariamas norimas rezultatas ir tuomet patariama, kokias procedūras reikėtų atlikti ir kuriuos preparatus pasirinkti. Populiariausi, saugiausi ir seniausiai rinkoje esantys šiuo metu yra Juvederm, Filorga, Belotero, Teosyal hialurono užpildai. Preparatas parenkamas atsižvelgiant į poreikius, nors klientams dažnai aktuali ir kaina. Gilias raukšles panaikinti galima su visais šiais minėtais užpildais. Jie efektyviai užpildo raukšles ir leidžia džiaugtis rezultatais iš karto po procedūros. Gilių mimikos raukšlių korekcija yra ne vienintelė paskirtis, kurią gali atlikti hialurono rūgšties užpildas (Juvederm, Filorga, Belotero, Teosyal). Šie užpildai taip pat naudojami ir nosies srityje, norint pakeisti jos formą, trauminius defektus ar smakro, apatinio žandikaulio formavimui.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūros trukmė priklauso nuo kliento poreikių. Dažniausia procedūros trukmė yra apie 30 - 60 minučių su konsultacija ir nuskausminimu. Prieš procedūrą klientus konsultuoja gydytojai. Konsultacijos metu yra išdėstomos galimos rizikos, parenkamas preparatas, aptariami kliento lūkesčiai, grožio planas ir siekiami rezultatai. Gydytojui įvertinus klientą, užtepamas nuskausminantis kremas, kuris veikia kaip vietinė nejautra. Suveikus vietinei nejautrai, gydytojas pradeda leisti hialurono rūgšties injekcijas. Procedūros metu gydytojas injekcijomis užpildo ir pakoreguoja sutartas vietas. Nemaloniausia dalis užtrunka vos keletą minučių. Pilnas rezultatas matomas po 2 savaičių, kuomet preparatas tolygiai pasiskirsto injekuotoje srityje bei nurimsta uždegimas.

Ar hialurono rūgšties injekcijos saugios sveikatai?

Hialurono rūgšties injekcijų bijoti nereikia. Hialuronas yra natūraliai randamas mūsų organizme, todėl jis visiškai saugus. Be to, mūsų estetinės dermatologijos klinika gali saugiai atlikti procedūras, kadangi yra naudojami tik sertifikuoti preparatai ir injekcijas atlieka patyrę specialistai.

Ar  procedūra yra skausminga?

Klinikoje procedūros metu specialistai naudoja nuskausminamą kremą vietose, kur leidžiamos hialurono rūgšties injekcijos. Skausmo stiprumas priklauso nuo to, kurioje srityje yra leidžiamos hialurono rūgšties injekcijos ir koks preparatas pasirinktas. Dažniausiai skausmas yra nejaučiamas, tik nedidelis dilgčiojimas ar tiesiog nemalonumas. Visgi jautresni klientai gali jausti nedidelį skausmą. Tokiu atveju galima informuoti gydytoją, jog šis leistų injekcijas į odą lėčiau arba panaudotų daugiau nuskausminamo kremo.

Ar norint ilgalaikių rezultatų, procedūrą reikia kartoti?

Hialurono rūgšties injekcijos išlieka iki 1 - 2 metų. Jeigu norite ilgesnių rezultatų, teks procedūrą kartoti.

Kada procedūros atlikti nereikėtų?

Nerekomenduoja atlikti procedūrų šiais atvejais:

 • Reikėtų palaukti bent 2 savaites po veido procedūros lazeriu, cheminio veido šveitimo;
 • Sergant odos ar uždegimine liga;
 • Esant alergijai ar padidėjusiam jautrumui preparato sudėčiai;
 • Procedūra neatliekama sergantiems autoimuninėmis ligomis;
 • Mūsų klinika neatlieka hialurono injekcijų nėštumo metu bei žindančioms moterims.
 • Koreguoti pasirinktą sritį gydytojas gali atsisakyti, jeigu įtaria, jog klientas turi nerealius lūkesčius. Užpildas gali pagerinti veido formą, padidinti lūpų apimtį, tačiau rezultatas turėtų atrodyti natūraliai. Mūsų klinikos specialistai skatina klientus vengti nenatūraliai atrodančių rezultatų.

Ką verta žinoti po hialurono rugšties injekcijos?

Po hialurono injekcijos negalima:

 • Naudoti makiažo priemonių bent parą;
 • Nesilankyti saunoje, pirtyje bent parą;
 • 2 savaites vengti saulės, soliariumo;
 • Parą vengti fizinio krūvio;
 • Prieš ir po procedūros siūloma nerūkyti ir negerti alkoholio.

Gijimas praeina kur kas lengviau, jeigu klientai laikosi gydytojų rekomendacijų.

Hialiuronas sveikai moters odai

Kokį šalutinį poveikį gali sukelti hialurono injekcijos?

Hialurono rūgšties injekcijos dažniausiai sukelia trumpalaikį šalutinį poveikį, kurie išnyksta po keletos dienų. Odoje gali atsirasti paraudimas, patinimas, mėlynės, kartais niežėjimas. Retais atvejais atsiranda nejautrumas injekcijos vietoje, sukietėjimas, kraujavimas, mazgeliai, dischromija, užpildo migravimas. Kaip ir minėjome, hialurono rūgšties užpildai dažniausiai sukelia trumpalaikį šalutinį poveikį. Jeigu hialurono injekcijos šalutinis poveikis nepraeina ir požymiai stiprėja ar išlieka daugiau nei kelias dienas, reikia apsilankyti klinikoje, jog gydytojai galėtų apžiūrėti ir skirti reikalingą gydymą.

Kaip pasirinkti patikimą gydytoją?

Renkantis gydytoją labai svarbu atsižvelgti ne tik į jo kvalifikaciją, bet ir labai svarbūs atsiliepimai. Mūsų klinikose Kaune ir Šiauliuose dirba patyrę ir sertifikuoti gydytojai. Klientams užtikriname, jog mūsų siūloma kaina atitinka kokybę, nes injekcijas atlieka gydytojai bei naudojami tik aukščiausios kokybės hialurono užpildai. Be to, klinikoje nuolat siūlome akcijas nuolatiniams klientams. Akcija mūsų klientams padeda ne tik sutaupyti, bet ir leidžia pasirinkti daugiau norimų procedūrų. Kitas mūsų privalumas - lankstus darbo laikas. Mes užtikriname, jog procedūras galėsite atlikti Jums patogiu laiku anksti ryte arba po darbo.

Su kokiomis grožio procedūromis galima derinti hialurono injekcijas?

 • Galima derinti su jauninančiomis lazerinėmis ir injekcinėmis procedūromis;
 • Dažnai derinama su raukšlių korekcija botoksu.

Kuo skiriasi hialurono ir botulino injekcijos? Ką verta pasirinkti?

Tiek hialurono, tiek botulino injekcijos yra naudojamos siekiant panaikinti arba bent jau sumažinti raukšles bei pagerinti odos būklę. Specialistas įvertins Jūsų odos būklę ir patars, kurias injekcijas pasirinkti. Injekcijų kainos mažai skiriasi, todėl rekomenduojama vadovautis specialistų patarimais. Hialurono injekcijos veidui taip pat naudojamos ne tik raukšlių mažinimui, bet ir siekiant geresnės apatinio žandikaulio formos, estetiškesnės nosies formos, naudojama lūpų putlinimui. Taip pat leidžiamos hialurono injekcijos į skruostus, norint atstatyti jų tūrį, liftinguoti apatinį veido trečdalį bei pagerinti paakių būklę . Botoksas šių funkcijų neatlieka. Jis naudojamas mimikos raukšlių naikinimui, gausaus prakaitavimo gydymui, gali padėti kovoti su dantų griežimo problemomis.

 • Raukšlių korekcija hialurono rūgšties preparatų injekcijomis (Juvederm Volift, Ultra 3, Volbella, Filorga, Belotero, Teosyal)

  200-260€
 • Nosies korekcija, skruostų apimties atkūrimas ir kontūravimas (Juvederm Voluma, Filorga Voluma)

  280€
 • Tamsių/įdubusių paakių, gilaus "ašarų latako" korekcija

  300€
 • Smakro ir apatinio žandikaulio linijos kontūravimas (Juvederm Volux)

  nuo 300€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP