Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis

Proporcingos, putlios ir ryškios lūpos laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu!

Hialurono rūgštis yra natūraliai organizme randama medžiaga, kuri suteikia odai drėgmės, tonuso, elastingumo. Bėgant laikui hialurono rūgšties kiekis mažėja – to pasekoje oda išsausėja, pradeda formuotis smulkios, vėliau gilesnės raukšlės, oda suglemba, lūpų kampučiai nusileidžia, o tai veidui suteikia niūrią, liūdną išraišką. Lūpos netenka tūrio, atsiranda raukšlelės lūpų raudonyje ir aplink jas.

Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi – tai saugus ir patikimas būdas, siekiant atjauninti lūpas, suteikti joms putlumo/tūrio, ryškumo, sumažinti ar panaikinti atsiradusias raukšles ne tik lūpose, bet ir aplink jas. Taip pat gali būti koreguojama lūpų forma ar asimetrija. Efektas pastebimas iš karto po procedūros, rezultatas išlieka apie 1-2 metus laiko.

Daugiau mūsų darbų pavyzdžių galite rasti https://www.instagram.com/belladermaklinika/.

Lūpų korekcija- prieš ir po

Po procedūros lūpos būna kiek patinusios, tačiau rezultatai matomi akimirksniu. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi teigiamai pakoreguoja lūpų apimtį, pagerina jų išvaizdą ir užtikrina, kad efektas būtų ilgalaikis. Vos tik gydytojas baigs leisti injekcijas, iš karto galėsite pažiūrėti į veidrodį ir išvysti ryškius pokyčius.

Lūpų putlinimo istorija

Putlios lūpos neretai buvo asocijuojamos su grožiu ir jaunyste. Pirmykščiai žmonės neretai naudodavo įvairaus tipo medžiagas, kad paryškinti viršutinę ar apatinę lūpas. Toks grožio standartas skirtingu istorijos laikotarpiu vyravo tiek moterų, tiek vyrų tarpe.

XX a. antrojoje pusėje žmonija pribrendo pirmiesiems bandymams padidinti lūpas naudojant parafiną, silikoną ar kolageną. Tiek parafinas, tiek silikonas nebuvo saugūs žmogaus organizmui, o išgauti rezultatai toli gražu neprilygo nūdienai. Kolagenas kurį laiką buvo naudojamas grožio chirurgijoje, tačiau šio tipo užpildai neužtikrindavo ilgalaikių rezultatų. Tuo pačiu, iš pacientų buvo reikalaujama atlikti alergijos testus, kas užtrukdavo bent 3 savaites.

XXI a. grožio chirurgija įgavo pagreitį, kuomet buvo atrasti itin patvarūs, ilgaamžį rezultatą išgaunantys ir saugumą žmogaus organizmui užtikrinantys hialurono rūgšties užpildai. Lūpų putlinimas hialuronu virto patikimu sprendimu, norintiems ir norinčioms pakoreguoti savo išvaizdą.

Kaip atliekamos hialurono rūgšties injekcijos?

Injekuojama vieta švariai nuvaloma, dezinfekuojama. Procedūrai naudojamas kremas, sukeliantis vietinio poveikio nuskausminimą. Plona adata hialurono rūgštis suleidžiama į koreguojamą sritį. Efektas po procedūros matomas iškart. Lūpos po procedūros gali būti paraudusios, patinusios, gali susidaryti mėlynių, kurios per 7-14 dienų išnyksta. Procedūra trunka iki valandos (įskaitant nejautrą ir pačią injekciją).

Hialurono rūgšties užpildai - poveikis ir privalumai

 • Hialuronas efektyviai drėkina, todėl padeda kovoti su odos, lūpų išsausėjimu.
 • Suteikia elastingumo ir apimties.
 • Kreipiantis į specialistą daugelis nerimauja, jog jų netenkins rezultatas. Visgi nerimauti nereikia. Jeigu hialurono bus panaudota per daug arba procedūra bus atlikta nekokybiškai, užpildą bus galima pašalinti.

Ką reikia žinoti prieš procedūrą?

Prieš atliekant lūpų putlinimą rekomenduojame dvi savaites nevartoti vitamino E papildų, aspirino, ibuprofeno (ar kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo), nes šie medikamentai skystina kraują ir padidina riziką atsirasti mėlynėms.

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis atliekamas:

 • Lūpoms putlinti/suteikti tūrį.
 • Lūpų raudonio raukšlėms ir aplink lūpas esančioms raukšlėms mažinti.
 • Lūpų kontūravimui.
 • Lūpų asimetrijai šalinti.

Kada atliekamas lūpų didinimas hialurono rūgšties injekcijomis?

 • Su amžiumi lūpos praranda ne tik formą, bet ir dydis gali šiek tiek sumažėti. Vyresnio amžiaus moterys vis dažniau pasiryžta šiai procedūrai.
 • Asimetriškas lūpas galima paslėpti pasitelkiant lūpų pieštuko pagalbą. Visgi kam slėpti, jeigu galima pakoreguoti lūpų formą ir ištaisyti gamtos klaidas? Jeigu asimetriškos lūpos Jus verčia kompleksuoti, pats metas užsiregistruoti procedūrai.
 • Kartais hialurono užpildai leidžiami ne į lūpas, o raukšleles aplink. Lūpų formos tai nepakeis, tačiau bus galima pastebėti atjaunėjimo požymius.
 • Lūpų išsausėjimas neretai kelia diskomfortą. Tokiu atveju naudinga pasirinkti hialurono rūgštį, kuri sudrėkintų lūpas.
 • Didesnės lūpos pagyvina kitus veido bruožus ir suteikia jaunatviškumo. Šiam pokyčiui gali ryžtis kiekvienas, kurio netenkina lūpų dydis ar forma.

Prieš procedūrą Jus apžiūrės gydytojas. Įvertins odos būklę, bruožus ir nuspręs, ar esate tinkamas kandidatas šiai procedūrai.

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis

Ar skauda procedūros metu?

Procedūros metu naudojamas kremas, suteikiantis vietinio nuskausminimo efektą. Tai reiškia, kad lūpų sritis bus nuskausminama tam, kad užtikrinti maksimalų komfortą. Visgi nedidelis dilgčiojimas ir nemalonus jausmas procedūros metu yra neišvengiamas.

Ar lūpų putlinimas yra saugi procedūra?

Belladerma klinikoje naudojami tik sertifikuoti hialurono užpildai, injekcijos atliekamos patyrusių specialistų. Hialurono rūgšties sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltimų. Taip pat, alerginių reakcijų rizika yra labai nedidelė. Laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra. Tai vienas iš saugiausių lūpų putlinimo būdų.

Kiek laiko trunka?

Procedūra trunka 30 - 60 minučių.

Kokį efektą suteikia hialurono rūgšties injekcijos lūpoms?

 • Lūpų putlinimas dažnai pasirenkamas dėl drėkinimo. Po injekcijos į lūpas galima pastebėti ryškius pokyčius. Lūpos tampa mažiau sausos, nebesimato suskirdimų.
 • Hialurono rūgšties užpildų pagalba galima pakoreguoti lūpų formą.
 • Lūpų apimtį galima padidinti hialuronu. Tai pagrindinė priežastis, dėl ko žmonės renkasi šią procedūrą.

Ilgalaikiai rezultatai?

Efektas gali išlikti 12 - 24 mėnesius.

Su kokiomis procedūromis dar galima derinti hialurono užpildus?

 • Hialurono injekcijas galima derinti su kitomis jauninančiomis procedūromis. Svarbu tik atkreipti dėmesį į tai, ar jos gali būti atliekamos kartu iš karto, ar reikia šiek tiek palaukti tarp procedūrų. Į šį klausimą Jums atsakys Jūsų gydytojas.
 • Neretai hialurono rūgšties injekcijos yra derinamos su botokso injekcijomis.

Populiariausi lūpų putlinimo mitai?

 • Didžiausias mitas, jog hialurono injekcijos yra naudojamos tik dėl estetinių priežasčių. Hialuronas efektyviai drėkina, todėl padeda kovoti su odos bei lūpų išsausėjimu.
 • Hialuronu putlintos lūpos atrodo nenatūraliai - tai dar vienas mitas. Nenatūraliai lūpos atrodo tik tuomet, kai darbą atlieka nepatyręs specialistas arba įleidžiamas per didelis užpildo kiekis.
 • Kitas mitas - hialurono injekcijos suteikia trumpalaikį efektą. Tai visiškai netiesa. Bent 12 mėnesių galėsite džiaugtis gražiomis ir putliomis lūpomis. Kai kuriais atvejais efektas išlieka net iki 24 mėnesių.
 • Netiesa ir tai, jog lūpos gali būti putlinamos tik hialuronu. Yra daugybė būdų, kaip padidinti lūpas. Visgi hialuronas kol kas efektyviausias ir pigiausias variantas.
Lūpų putlinimas

Rekomendacijos, ką daryti po lūpų putlinimo hialurono rugštimi

Po procedūros patariama lūpas šaldyti ledu arba kompresu.

Po procedūros nerekomenduojama

 • Nenaudokite lūpų dažų, kremų ar kitų priemonių. Taip pat, patariama 1 - 2 dienas nesidažyti veido.
 • Bent 12 valandų nereikėtų lankytis saunoje, pirtyje.
 • 2 savaites reikia vengti saulės, nesilankyti soliariumuose.
 • Gijimas bus lengvesnis, jeigu keletą savaičių vengsite fizinio krūvio.
 • Kelias dienas nerūkykite, negerkite alkoholio.

Galimas šalutinis poveikis ir komplikacijos

Jeigu procedūra atlikta teisingai, tuomet šalutinio poveikio ir komplikacijų rizika yra labai maža. Dažniausiai galima tikėtis, jog bus patinimas, kai kuriais atvejais kraujosrūva (mėlynės). Po poros dienų požymiai turėtų praeiti. Išskirtiniais atvejais pasireiškia alerginės reakcijos.

Neteisingai atlikus procedūrą, gali tekti susidurti su rimtesnėmis pasekmėmis. Hialurono rūgštis odoje gali sukelti uždegimą, palikti randus, gali atsirasti guzeliai. Jeigu pateks į kraujagyslę, situacija bus dar rimtesnė. Atsiradus komplikacijoms, svarbu iš karto kreiptis į specialistą ir apie tai informuoti.

Visgi, grožio chirurgija yra toli pažengusi lūpų apimties koregavime - nuolat vykdomi tyrimai, naujų technologijų, metodų pritaikymas, profesionalūs specialistai užtikrina, kad lūpų apimtys būtų pakeistos kiek įmanoma saugiau.

Apsilankykite Belladerma klinikoje Šiauliuose arba Kaune. Mūsų darbo laikas yra nurodytas kontaktų skiltyje.

Kiek kainuoja lūpų putlinimas?

 • Lūpų putlinimas ir modeliavimas (Juvederm Volift retouch, Volift, Ultra 3)

  200-260€
  Kaina priklauso nuo naudojamų preparatų bei jų kiekio. Tiksli kaina suderinama konsultacijos metu.

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP