Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis

Proporcingos, putlios ir ryškios lūpos laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu!

Hialurono rūgštis – natūraliai organizme randama medžiaga, kuri suteikia odai drėgmės, tonuso, elastingumo. Bėgant laikui hialurono rūgšties kiekis mažėja – to pasekoje oda išsausėja, pradeda formuotis smulkios, vėliau gilesnės raukšlės, oda suglemba, lūpų kampučiai nusileidžia, o tai veidui suteikia niūrią, liūdną išraišką. Lūpos netenka tūrio, atsiranda raukšlelės lūpų raudonyje ir aplink jas.

Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi – tai saugus ir patikimas būdas, siekiant atjauninti lūpas, suteikti joms putlumo/tūrio, ryškumo, sumažinti ar panaikinti atsiradusias raukšles ne tik lūpose, bet ir aplink jas. Taip pat gali būti koreguojama lūpų forma ar asimetrija. Efektas pastebimas iš karto po procedūros, rezultatas išlieka apie 1-2 metus laiko.

Daugiau mūsų darbų pavyzdžių galite rasti https://www.instagram.com/belladerma.lt/.

Kaip atliekamos hialurono rūgšties injekcijos?

Injekuojama vieta švariai nuvaloma, dezinfekuojama. Procedūrai naudojamas kremas, sukeliantis vietinio poveikio nuskausminimą. Plona adata hialurono rūgštis suleidžiama į koreguojamą sritį. Efektas po procedūros matomas iškart. Lūpos po procedūros gali būti paraudusios, patinusios, gali susidaryti mėlynių, kurios per 7-14 dienų išnyksta. Procedūra trunka iki valandos (įskaitant nejautrą ir pačią injekciją).

Pasiruoškite apsilankymui

Prieš atliekant lūpų putlinimą rekomenduojame dvi savaites nevartoti vitamino E papildų, aspirino, ibuprofeno (ar kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo), nes šie medikamentai skystina kraują ir padidina riziką atsirasti mėlynėms.

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis atliekamas:

  • Lūpoms putlinti/suteikti tūrį.
  • Lūpų raudonio raukšlėms ir aplink lūpas esančioms raukšlėms mažinti.
  • Lūpų kontūravimui.
  • Lūpų asimetrijai šalinti.

Kainos

  • Lūpų putlinimas ir modeliavimas (Juvederm Volift retouch, Volift, Ultra 3)

    170-240€
    Kaina priklauso nuo naudojamų preparatų bei jų kiekio. Tiksli kaina suderinama konsultacijos metu.

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai internetu?

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP