plaukų šalinimas lazeriu

Mitai apie plaukų šalinimą šviesos banga

Pripažinkime, jog daugelis plaukų depiliacijos priemonių yra arba skausmingos, ar nelabai veiksmingos. Plaukų šalinimas vienkartiniais peiliukais neteikia daug naudos, kadangi plaukai pradeda ataugti jau tą pačią dieną, o depiliacija vašku, epiliatoriumi yra be galo skausmingos procedūros. Gal dėl to nereikia stebėtis tuo, jog kai kurie į plaukų šalinimą lazeriu žiūri labai nepatikliai.

Visgi plaukų šalinimas lazeriu yra kur kas patikimesnis variantas nei prieš tai minėti. Apie plaukų šalinimą lazeriu turi nuomonę ne tik sertifikuoti gydytojai bei žmonės, išbandę šią procedūrą, bet ir tie, kurie apie šią procedūrą yra tik šiek tiek girdėję. Būtent dėl to galima pastebėti, jog internete yra daug netikslios, neinformatyvios ir neteisingos informacijos apie plaukų šalinimą lazeriu.

Turinys

1 Mitas: Plaukų šalinimas yra nesaugus

Tai vienas dažniausiai girdimų mitų. Grožio klinikose yra naudojamos tik akredituotos lazerio technologijos ir procedūras atlieka sertifikuoti specialistai. Dėl to nereikia baimintis, jog po procedūros atsiras daugybė nudegimų ar kitų šalutinių poveikių. Dažniausiai su komplikacijomis tenka susidurti tiems, kurie nepaiso specialistų nurodymų. Jeigu po procedūros nenaudosite SPF apsauginio kremo, lankysitės soliariume, tuomet galite susidurti su šalutiniais poveikiais. Taip pat labai svarbu atidžiai rinktis specialistą. Procedūrą turi atlikti gydytojas dermatologas, kuris turi ne tik teorinių žinių, bet ir praktikos, tuomet išvengsite odos nudegimų. Procedūra yra saugi, tačiau reikia būti atidiems renkantis specialistą ir atidžiai sekti jų nurodymus.

2 Mitas: Procedūra yra skausminga

Plaukų šalinimas daugeliui asocijuojasi su depiliacija vašku, epiliatoriumi. Todėl visiškai normalu, jog daugelis yra susidarę nuomonę, kad plaukų šalinimas lazeriu yra skausminga procedūra. Visgi, priešingai nei prieš tai minėtos procedūros, lazeris plaukelių nerauna. Dėl to net nereikia jaudintis, jog procedūra bus skausminga. Šiuolaikiniai lazeriai turi įdiegtas vėsinimo sistemas, todėl procedūra sukelia minimalų diskomfortą.

Pašalinami kojų plaukai lazeriu

3 Mitas: Vienos procedūros užtenka, jog būtų pašalinti visi plaukeliai

Jeigu tikitės, jog po vienos procedūros galėsite džiaugtis glotnia oda ir plaukeliai nebeaugs, tuomet geriau net nesirinkite plaukelių šalinimo lazeriu. Jums prireiks bent 6 – 8 procedūrų. Gali būti, jog po šių procedūrų dar reikės papildomų, kad atsikratytumėte likusių kelių plaukelių. Procedūrų kiekis priklauso nuo odos, plauko spalvos bei kitų faktorių. Plaukų šalinimas lazeriu yra nevienkartinė procedūra. Jeigu norite pamatyti rezultatus, turėsite kartoti procedūrą.

4 Mitas: Procedūros negalima atlikti vasaros metu

Tai mitas, tačiau tik iš dalies. Procedūrą galima atlikti vasaros metu, bet bent porą savaičių teks naudoti apsauginį kremą, turintį SPF 50. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog po procedūros oda turėtumėte bent savaitę vengti tiesioginių saulės spindulių. Priešingu atveju gali atsirasti pigmentinės dėmės, oda parausti, sudirgti.

5 Mitas: Plaukeliai pašalinami visam laikui

Būtų gerai, jog keleto procedūrų užtektų, jog daugiau nereikėtų susidurti su plaukeliais. Rezultatai po atlikto procedūrų kurso yra ilgalaikiai, pašalinama apie 70-90% plaukelių, likę plaukeliai atauga silpnesni, plonesni, todėl norint išlaikyti glotnią odą, reikės atlikti palaikomąsias procedūras 1-2 kartus per metus.

Kojų plaukų šalinimas lazeriu

Belladerma grožio klinika teikia profesionalias plaukų šalinimo paslaugas

Mūsų klinika jau daug metų siūlo profesionalias plaukų šalinimo lazeriu procedūras. Belladerma klinikoje procedūras atlieka tik kvalifikuoti, sertifikuoti gydytojai dermatologai, naudojamas vienas efektyviausių lazerių rinkoje – Syneron Candela GentleLase Pro. Jeigu norite ilgalaikių ir veiksmingų rezultatų, kreipkitės į mus. Mes atsakysime į jums rūpimus klausimus ir saugiai bei profesionaliai atliksime procedūrą.

TOP