Plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu

Plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu

Šiuolaikinis auksinis standartas ilgalaikiam ir nuolatiniam plaukų šalinimui yra plaukų šalinimas lazeriu. Depiliacija lazeriu yra itin efektyvus metodas, leidžiantis pasiekti puikius rezultatus. Mes siūlome galingiausio Syneron Candela GentleLase Pro aleksandrito lazerio plaukų šalinimą tiems klientams, kurie pavargo nuo kasdieninio plaukų skutimo. Nustojus skusti nepageidaujamus plaukelius, oda nebetraumuojama ir tampa švelni kaip šilkas. BellaDerma klinikoje visas procedūras atlieka sertifikuoti gydytojai dermatologai. Lazerinis plaukų šalinimas bus puikus Jūsų pasirinkimas.

 

Mes visada siekiame, kad klientas atvykęs rastų kokybišką ir efektyvią paslaugą. Atsakęs į visus Jums rūpimus klausimus, Jūsų procedūrą atliks kvalifikuotas gydytojas dermatologas ramioje, patogioje aplinkoje, todėl paslauga bus saugi, neskausminga ir efektyvi. Išbandykite tuos privalumus, kuriuos teikia depiliacija lazeriu – skaitydami toliau sužinosite, kodėl šis būdas yra vienas patikimiausių.

Kodėl šalinti plaukelius verta būtent lazeriu?

Tai viena iš populiariausių kosmetikos procedūrų pasaulyje, plaukelių šalinimas lazeriu suteikia greitą, veiksmingą ir saugų rezultatą. Ši procedūra puikiai tinka pacientams, kurie yra pavargę nuo plaukų skutimo, rovimo ir depiliacijos vašku, kai po procedūrų atsiranda plaukų įauginėjimas, bėrimai odoje. Be to, plaukelius lazeriu galima šalinti bet kurioje kūno vietoje, todėl visiškai panaikinama būtinybė juos skusti arba rauti pincetu.

Kiti išskirtiniai Aleksandrito lazerio pranašumai:

Tikslumas: lazerinis plaukų šalinimas dažnai atliekamas didesnėms kūno sritims, pvz., kojoms, rankoms, tačiau taip pat gali būti naudojamas ir mažesnėms sritims, pvz., tarp antakių, plaštakų pirštams. Lazerinis plaukų šalinimas veikia tiksliai į plauko folikulą, paliekant aplinkinę odą visiškai nepažeistą.

Greitis: plaukų šalinimas lazeriu yra itin greitas metodas. Vienas lazerinis impulsas gali pašalinti keletą plaukų folikulų. Kiekvienas impulsas užtrunka maždaug sekundę laiko, todėl procedūra atliekama greitai ir galite toliau tęsti savo įprastinę darbo dieną.

Ilgalaikiai rezultatai: vidutiniškai kiekvienas pacientas po 4-6 plaukų šalinimo lazeriu procedūrų gali pasiekti nuolatinį plaukų sunaikinimą.

 

BellaDerma klinikoje naudojame Syneron-Candela GentleLase Pro-U naujausios kartos Aleksandrito lazerį, kuris laikomas auksiniu standartu plaukų šalinime. Šis lazeris užtikrina greitą, efektyvų ir ilgalaikį plaukų šalinimą, tinkantį visų tipų odai ir plaukų spalvai. Dar geresnis rezultatas pasiekiamas, jei plaukai yra tamsesni nei oda. GentleLase Pro-U lazerį gamina lyderiaujanti lazerinių technologijų kompanija Amerikoje, todėl šis lazeris neabejotinai pasižymi puikiais rezultatais bei saugumu visame pasaulyje.

 

Siekime geriausių rezultatų drauge

Kai pirmą kartą atvyksite planuoti plaukelių šalinimą lazeriu, Jūsų gydytojas paaiškins apie pačią procedūrą ir gausite specialisto rekomendacijas kaip tinkamai pasiruošti procedūrai. Susipažinkite su svarbiausiomis rekomendacijomis:

Visų pirma svarbu suprasti, kad plaukų šalinimas lazeriu yra medicininė procedūra, todėl geriausia, kad procedūrą atliktų gydytojas dermatologas, kuris išmano odos anatomiją bei jos darinius (apgamus, pigmentines dėmes). Tai svarbu, kad procedūros metu lazeris nepakenktų Jūsų sveikatai.

2-4 savaitės prieš lazerio procedūrą, neatlikite plaukų depiliacijos vašku, cukrumi, pincetu, ar kitokiu būdu, kai yra pašalinama plauko šaknis (skusti ir kirpti galima). Kad lazerinis plaukų šalinimas būtų veiksmingas, plauko šaknys turi būti likusios odoje.

3-4 savaitės prieš procedūrą venkite saulės vonių ir soliariumų - oda turėtų būti neįdegusi. Esant reikalui rekomenduojami apsauginiai kremai nuo saulės.

1-2 paras prieš procedūrą depiliuojamą vietą nuskuskite.

 

Daugiau apie plaukų šalinimo procedūrą lazeriu

Lazerinis plaukų šalinimas yra neinvazyvi procedūra, todėl daugumai pacientų nereikia nuskausminimo. Skleidžiant lazerio impulsą, oda yra atšaldoma dinamiško šaldymo metodu. Šaldantis skystis yra purškiamas prieš pat impulsą ir atšaldo odą, taip oda lieka nepažeista, o Jūs jaučiate minimalų diskomfortą.Būtent dėl šių priežasčių, depiliacija lazeriu yra itin saugus ir patikimas metodas, kurį rekomenduojame išbandyti kiekvienam.

Lazerio parametrai parenkami pagal Jūsų odos ir plaukų spalvą, storį, šalinimo vietą. Procedūros metu gydytojas Jums uždės specialius apsauginius akinius - kiekvienas lazerio impulsas duoda labai ryškią šviesą.

Po pirmojo šviesos impulso plaukų šalinimo srityje, Jūsų gydytojas įsitikins ar lazerio nustatymai buvo parinkti teisingi, kad likusi procedūra būtų kuo veiksmingesnė. Mes dirbame tam, kad galėtume suteikti Jums efektyviausią lazerinį plaukų šalinimą.

Po pirmosios procedūros Jums bus pasiūlyta suplanuoti tolimesnes procedūras. Pilnas lazerinis plaukų šalinimo kursas atliekamas per 4-8 susitikimus, procedūrą kartojant kas 4-6 savaites.

Kai plaukų šalinimo procedūra yra baigta, depiliuotoje srityje Jums gali būti uždedami ledo paketai, tepami priešuždegiminiai kremai ar losjonai, kad sumažėtų bet koks diskomfortas.

Ką vertėtų žinoti apie plaukų šalinimo lazeriu procedūrą?

Idealūs kandidatai, kurių plaukeliai yra tamsesni už odos spalvą. Plaukų šalinimas lazeriu puikiai tinka šviesiai odai. Tamsių plaukų, kurie turi daugiausiai melanino, šalinimas lazeriu efektyviausias, tuo tarpu šviesių, plonų plaukų šalinimui prireikia papildomų procedūrų.

Dažniausiai atliekamas 4-8 procedūrų kursas, vėliau pagal rezultatą 1-2 palaikomosios procedūros per metus. Tikslus procedūrų skaičius kiekvienam asmeniui individualus ir priklauso nuo plaukų spalvos ir struktūros, hormonų balanso, kūno vietos, kurioje plaukai šalinami.

Po procedūros nerekomenduojamos saulės vonios, soliariumai (esant reikalui rekomenduojamas fotoapsauginis kremas).

Gydytojo dermatologo komentaras apie procedūrą

Kaip veikia Syneron-Candela GentleLase Pro-U lazeris?

Lazeris skleidžia 755nm šviesos impulsą, kurį geriausiai sugeria plaukų folikuluose esantis melaninas; absorbuota šviesa virsta šiluma, kuri termiškai sunaikina ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Skleidžiant lazerio impulsą, oda yra atšaldoma patentuotu dinamiško šaldymo metodu. Šaldantis skystis yra purškiamas prieš pat impulsą  ir atšaldo odą, dėl to ji lieka nepažeista.

Kuriose srityse atliekama procedūra?

Procedūrą galima atlikti bet kurioje kūno srityje. 

Kaip pasiruošti procedūrai?

Svarbu, kad bent parą prieš procedūrą depiliuojama vieta būtų nuskusta.

Prieš procedūrą informuokite gydytoją apie ligas, kuriomis sergate bei kokius vaistus vartojate.

Procedūros metu galite jausti nežymų deginimo, dilgčiojimo jausmą.

Po procedūros galimas laikinas odos paraudimas, deginimo jausmas, patinimas ar kitas odos spalvos pasikeitimas, pūslelės, šašai, herpes simplex viruso reaktyvacija. Hiperpigmentacija (odos patamsėjimas) ar hipopigmentacija (odos pašviesėjimas), kurie praeina savaime.

Po procedūros nerekomenduojamos saulės vonios, soliariumai (esant reikalui rekomenduojamas fotoapsauginis kremas).

 

Kainos

 • Viršutinė lūpa

  35€
 • Skruostai

  60€
 • Smakras

  45€
 • Sprandas

  40€
 • Pečių juosta

  80€
 • Krūtinė vyrams

  80€
 • Pilvas vyrams

  80€
 • Pilvas moterims

  35€
 • Spenelių sritis

  25€
 • Nugara

  160€
 • Pažastys

  70€
 • Žastai

  75€
 • Dilbiai

  70€
 • Plaštakos ir pirštai

  40€
 • Sėdmenys

  50€
 • Klasikinis bikini

  80€
 • Braziliškas bikini

  100€
 • Šlaunys

  140€
 • Blauzdos

  120€

Pasinaudokite AKCIJA - nuolaidos taikomos visam plaukelių šalinimo kursui!

Atliekant bet kurią plaukų šalinimo procedūrą yra taikoma 15% nuolaida.
Atliekant plaukų šalinimo procedūrą 2 sritims, taikoma 20% nuolaida.
Atliekant plaukų šalinimo procedūrą 3 sritims, taikoma 30% nuolaida.
Atliekant plaukų šalinimo procedūrą 4 ar daugiau sričių, taikoma 35% nuolaida.

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai internetu?

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP