Secret RF frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas

SECRET RF frakcinė mikroadatinė radijo dažnio odos atjauninimo sistema (procedūra atliekama Šiauliuose)

Naujausia Anti-Aging technologija, kurios rezultatai stebina net didelę patirtį turinčius specialistus!

iaugiamės pristatydami pasaulinę grožio technologijų naujieną – Secret RF frakcinę mikroadatinę radijo dažnio sistemą. Secret RF poveikis yra gilesnis nei kitų energija paremtų frakcinių procedūrų ir suteikia įspūdingus rezultatus stimuliuojant giluminę odos regeneraciją bei šalinant nepageidaujamus odos trūkumus. Visa tai – be jokio sunkaus ar ilgo poprocedūrinio laikotarpio!

KAS YRA SECRET RF PROCEDŪRA?

Secret RF procedūros metu į gydytojo specialisto iš anksto numatytą odos gylį suvedamos mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio (RF) energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius. Procedūros tikslas – giluminis dermos ir subdermos sluoksnių stimuliavimas, odos struktūros atkūrimas, tad odos paviršius pažeidžiamas tik minimaliai, todėl po šios procedūros į įprastinį gyvenimo tempą grįšite beveik tuojau pat!

Ši sistema apjungia geriausias radijo dažnio energijos ir frakcinio lazerio bruožus globaliam odos atjauninimui ir tinka plačiam problematikų spektrui:

 • Nechirurginis veido patempimas, remodeliavimas ir kontūravimas
 • Odos patempimas
 • Raukšlių lyginimas
 • Odos porėtumas
 • Hiperpigmentacija
 • Randai nuo spuogų
 • Randai
 • Strijos

 

Secret RF dažnai užduodami klausimai:

Kaip veikia Secret RF?

Procedūros metu daugybė modernių mikroadatų susminga į odą ir jomis į giliausius odos sluoksnius perneša termo efektą turinčią radijo dažnio energiją. Paveikiami dermos ir subdermos sluoksniai, kuriuose ir vyksta esminiai odos restruktūrizacijos procesai. Priešingai nei kiti frakciniai lazeriai, paskirstantys energiją tik viršutiniuose odos sluoksniuose, Secret RF energiją neša gilyn, t.y. būtent ten, kur jos labiausiai audinių regeneracijai. Tokia unikali energijos į odą perdavimo forma leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus be jokio ilgo ar sunkaus poprocedūrinio laikotarpio.

Kas vyksta Secret RF procedūros metu?

Secret RF yra lengva, saugi ir efektyvi procedūra, kuriai atlikti pakanka 15-20 minučių jūsų laiko.  Jos metu jausite tik lengvą šilumos pojūtį ir nestiprų spaudimą veikiamoje odos srityje. Daugelis žmonių lengvai pakelia šios procedūros metu jaučiamą minimalų diskomfortą, o kad potyris būtų maksimaliai malonus, gydytojas gali užtepti vietinį anestetiką.

Kiek Secret RF procedūrų reikia, kad būtų pasiektas norimas rezultatas?

Įprastai reikalingos 2-3 procedūros kas 4-6 savaites. Kiekvienu atveju specialistas nustato individualiai jums reikalingą procedūrų kiekį ir išsidėstymą laike. Po pat pirmosios procedūros akimirksniu pajusite pagerėjusį odos stangrumą. Secret RF procedūrą patyrę žmonės teigia, jog odos būklės pagerėjimą mato jau po antrosios procedūros, tačiau procedūros inicijuoti giluminiai procesai vyksta dar bent tris mėnesius po paskutiniosios kurso procedūros.

Kiek laikosi rezultatas?

Rezultatai priklauso nuo kiekvieno žmogaus organizmo ypatybių ir yra individualūs. Palaikyti pasiektiems rezultatams, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kas 12-18 mėnesių.

Kaip atrodysiu ir jausiuosi po procedūros?

Iškart po procedūros specialistas jūsų odą pateps kremu ir paprašys jūsų nenaudoti makiažo bent keletą valandų. Jūsų veidas gali būti švelniai paraudęs ar lengvai paburkęs – tai praeina per 12-24 valandas. Kitą dieną po procedūros jau galite grįžti į įprastinį gyvenimo ritmą.

 

Ar procedūra atliekama tik veido srityje?

Secret RF procedūra ypatingai naudinga ne tik veido odai, tačiau ir kūnui – šia sistema galima sumažinti strijas, randus!

Beje, odą atnaujinti galite įvairiais būdais ir įvairiomis procedūromis, viena iš jų - botulino injekcija, kuri panakinta raukšles, padidėjusį prakaitavimą ar bruksizmo simpotomų mažinimą.

 

Kainos

 • Veidas

  350 €
 • Kaklas

  310 €
 • Dekoltė

  310 €
 • Veidas, kaklas

  520 €
 • Veidas, kaklas, dekoltė

  640 €
 • Strijos (vieno delno plotas)

  310 €

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP