Apgamų ir kitų darinių šalinimas lazeriu

Odos darinių, apgamų ir karpų šalinimas lazeriu

Kiekvienas iš mūsų norime turėti sveiką ir švytinčią odą.

Tiesa, odos vaizdą dažnai gadina susiformavusios karpos, papilomos, apgamai, ar kiti odos dariniai kurie ne tik atrodo nepatraukliai, tačiau kai kuriais atvejais kelia ir fizinį diskomfortą, ypač jei jie yra spaudžiami drabužių ar yra tose kūno vietose, kur atsiranda trintis, pavyzdžiui, pažastyse, kaklo srityje ar tarp pirštų.

Odos darinių, apgamų ir karpų šalinimas lazeriu – tai moderni dermatologinė procedūra atliekama klinikoje „BellaDerma“, naudojant aukšto preciziškumo lazerinę technologiją siekiant pašalinti nepageidaujamus odos pokyčius.

Kokie odos dariniai šalinami mūsų klinikoje?

Klinikoje „BellaDerma“, naudojant pažangų, chirurginį anglies dioksido lazerį, yra atliekamos šios procedūros:

 • Apgamų šalinimas
 • Karpų šalinimas
 • Papilomų šalinimas
 • Kitų odos darinių šalinimas.

Apgamų šalinimas lazeriu

Apgamai yra tam tikri odos dariniai, susidarę dėl melanocito ląstelių veiklos.

Kai kuriais atvejais, apgamai neturi jokios įtakos mūsų gyvenimui, tačiau jei jie yra susiformavę akivaizdžiai matomose vietose, žmogui gali kilti kompleksų dėl prastai atrodančios odos. Tuo tarpu, jei apgamas yra susiformavęs nedėkingoje kūno vietoje, jie gali kelti ir fizinį diskomfortą dėl spaudimo rūbais, aktyvios fizinės veiklos ir pan.

Apgamų šalinimo lazeriu procedūra – efektyvus, saugus ir minimalų paciento diskomfortą keliantis būdas išspręsti šią problemą.

Viskas prasideda nuo išsamios konsultacijos su dermatologu, kurios metu specialistas tikslingai įvertina ar apgamas nėra piktybinis ir jį galima šalinti. Tik patvirtinus, jog apgamai nėra piktybiniai galima atlikti lazerinį, šių odos darinių šalinimą.

Lazeriu paveiktoje vietoje, po gydymo lieka tik nedidelis randelis, kuris taikant tinkamą priežiūrą namuose su laiku išnyksta.

Karpų šalinimas lazeriu

Karpos ant odos susiformuoja dėl virusinės veiklos žmogaus organizme, kurios dėl nusilpusio imuniteto gali plisti greitai ir susidaryti net keliose kūno vietose vienu metu.

Šių odos darinių šalinimas vyksta paveikiant probleminę vietą intensyviu, lazerio skleidžiamu šviesos ir šilumos srautu, kuris sėkmingai sunaikina karpos audinį, nepaveikiant aplinkinių, sveikos odos zonų.

Tiksli procedūros trukmė priklausys nuo karpos dydžio ir vietos.

Papilomų šalinimas lazeriu

Lazerinis papilomų šalinimas – tai procedūra, skirta pašalinti odos darinius, atsirandančius dėl žmogaus papilomos viruso (ŽPV) poveikio odai.

Tai yra nedidelio dydžio, įvairių formų odos dariniai kurie kai kuriais atvejais gali išnykti savaime. Tačiau jei papilomas ant savo odos matote jau kurį laiką arba jų vis daugėja, jų šalinimo procedūra lazeriu gali būti puikus sprendimo būdas šiai problemai.

Šis gydymas daugumoje atvejų yra greitas, efektyvus ir neskausmingas, o žaizdoms sugijus lieka tik nedideli rausvi randeliai, kurie per kelis mėnesius išnyksta.

Kaip atliekamas apgamų, karpų ir kitų odos darinių šalinimas lazeriu?

Karpos, apgamo ar kito odos darinio šalinimas lazeriu yra šiuolaikinė, saugi ir efektyvi dermatologinė procedūra be didelių invazinių pažeidimų.

Procedūrą atlieka patyręs gydytojas dermatologas, kuris iš pradžių atidžiai ištiria kiekvieną probleminį odos darinį, nustato jų pobūdį ir patvirtina, kad nėra jokių piktybiškumo požymių ir juos iš tiesų galima šalinti lazeriu.

„BellaDerma“ klinikoje yra naudojamas naujausios kartos chirurginis, anglies dioksido lazeris, leidžiantis preciziškai pašalinti tik pažeistus audinius, nepaliekant jokių žymių ant sveikos odos.

Prieš procedūrą

Prieš pradedant procedūrą, pacientas paprastai gauna vietinę anesteziją, kad būtų sumažintas diskomfortas šalinimo metu.

Šiuolaikinės anestezijos metodai užtikrina, kad procedūra yra iš esmės neskausminga. Po vietinės anestezijos, lazeris yra tikslingai nukreipiamas į odos darinius, sluoksnis po sluoksnio juos išgarinant prietaiso skleidžiama šiluma.

Lyginant su kitais būdais kuriais yra atliekamas odos darinių šalinimas, šis metodas leidžia gydytojui tiksliai kontroliuoti veikiamos zonos gylį ir apimtį, taip išvengiant aplinkinių audinių pažeidimų.

Procedūros metu

Procedūros metu yra naudojamas modernus, chirurginis anglies dioksido lazeris pasižymintis aukštu efektyvumu ir precizija, kas leidžia efektyviai pašalinti tiek paviršinius, tiek gilesnius probleminius odos darinius.

Anglies dioksido lazeris taip pat yra vertinamas dėl to, jog po procedūros, gydytose vietose lieka tik minimalūs arba visai nežymūs randai, taip užtikrinant estetiškai patrauklius rezultatus.

Po atliktos procedūros

Po procedūros pacientas gali grįžti prie įprastų veiklų, tiesa, tuo pačiu metu laikydamasis gydytojo nurodymų žaizdai prižiūrėti.

Kuomet buvo atliktas odos darinių šalinimas lazeriu, rekomenduojama kurį laiką vengti tiesioginių saulės spindulių ir prižiūrėti odą taikant švelnią rutiną.

Pirmosiomis dienomis po procedūros galite pastebėti nedidelį paraudimą ar patinimą gydytoje vietoje, tačiau šie simptomai paprastai išnyksta savaime.

Kaip tinkamai pasiruošti šiai procedūrai?

Prieš atliekant tokio pobūdžio lazerinę procedūrą, svarbus bus ir tinkamas paciento pasiruošimas.

Žemiau, pagrindinės specialistų rekomendacijos:

 • Su gydytoju aptarkite vartojamus vaistus – kai kurie vaistai, pavyzdžiui, aspirinas ar tam tikri antikoaguliantai, skystina kraują, todėl procedūros metu gali kilti kraujavimo rizika.
 • Venkite tiesioginių saulės spindulių – prieš procedūrą rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, t.y. nesilankyti soliariumuose ir nesideginti saulėje mažiausiai kelias savaites. Saulės spinduliai gali padidinti odos jautrumą ir sukelti nepageidaujamus pigmento pokyčius po procedūros.
 • Esamos odos būklės ir priežiūros rutinos pokyčiai – pacientai turėtų informuoti gydytoją apie bet kokias esamas odos problemas, įskaitant egzemą, psoriazę ar turimas aktyvias infekcijas. Gydytojas gali parekomenduoti išankstinę odos priežiūros rutiną, siekiant sumažinti jos uždegimų riziką ir paruošti odą procedūrai.
 • Alkoholio vartojimas – alkoholis pasižymi kraują skystinančiomis savybėmis, kas gali didinti kraujavimo riziką procedūros metu, o taip pat turėti ir dehidratuojantį efektą. Rekomenduojama nevartoti alkoholio bent 24-48 valandas prieš procedūrą.
 • Gyvenimo būdo korekcijos – tam tikri žalingi įpročiai, pavyzdžiui, rūkymas, gali apsunkinti žaizdų gijimą po operacijos. Gydytojai dažnai rekomenduoja pacientams kurį laiką nerūkyti prieš ir po procedūros, kad žaizdos galėtų gyti geriau.

Kaip prižiūrėti žaizdą po gydymo?

Tinkama žaizdos priežiūra yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti greitą ir sveiką gijimą bei išvengti galimų komplikacijų.

Žaizdos paviršius, po procedūros, pasidengia sausu šašu, kas suteikia natūralią apsaugą naujai formuojamai odai. Šašas pasišalina savaime per 1-2 savaites, tad svarbu išlikti kantriu ir laikytis gydytojo nurodymų.

Čia pateikiame keletą papildomų patarimų, kaip prižiūrėti žaizdą po gydymo:

Priežiūros etapas Aprašymas
Žaizdos drėkinimas Pradedant antra diena po procedūros, žaizdą galima švelniai tepti gydytojo nurodytu antiseptiniu kremu ar geliu, kuris padeda išvengti infekcijos ir drėkina odą. Dėl tikslių rekomendacijų šiuo aspektu, reikėtų pasitarti su gydytoju.
Švelnus valymas Švelniai valykite žaizdos vietą švariu vandeniu ir švelniu, alkoholio neturinčiu antiseptiku, kai tiktai gydytojas leidžia tai daryti. Venkite žaizdos trynimo ir nenaudokite šiurkštaus muilo, galinčio dirginti žaizdą.
Apsauga nuo saulės Po žaizdos gijimo, labai svarbu kurį laiką naudoti aukšto SPF saulės kremą toje vietoje, tam, kad būtų išvengta pigmentacijos ir būtų apsaugota naujai susiformavusi oda. Naudokite saulės kremą bent 6 mėnesius po procedūros arba pagal gydytojo nurodymus.
Dėvėkite laisvus drabužius Siekiant sumažinti trintį ir spaudimą gydytai sričiai, rekomenduojama dėvėti laisvus, kvėpuojančius drabužius iš natūralių audinių.
Nerūkykite Rūkymas gali lėtinti gijimo procesą ir didinti komplikacijų riziką. Jei rūkote, prieš ir po procedūros rekomenduojama to nedaryti.
Pilnas žaizdos gijimas ir tolesnė priežiūra Pilnas žaizdos gijimas gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo procedūros sudėtingumo ir kaip sėkmingai vyksta gijimas. Svarbu reguliariai stebėti gijimo procesą ir, jei pastebite bet kokius uždegimo požymius, kreiptis į gydytoją.

Kainos

 • Apgamo šalinimas lazeriu

 •    iki 5 mm

  60€
 •    5 - 10 mm

  80€
 •    virš 10 mm

  100€
 • Gerybinių odos darinių šalinimas

  nuo 50€
 • Papilomos šalinimas (iki 10 vnt.)

  100€
 • Papilomos šalinimas (daugiau nei 10 vnt.)

  150€
 • Seborėjinės keratozės, karpos šalinimas (1 darinys)

  nuo 50€
 • Gydytojo dermatovenerologo konsultacija Kaune

  50€
  Atliekant darinių šalinimą gydytojo dermatovenerologo konsultacija skaičiuojasi papildomai.
 • Gydytojo dermatovenerologo konsultacija Šiauliuose

  70€
  Atliekant darinių šalinimą gydytojo dermatovenerologo konsultacija skaičiuojasi papildomai.

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP