Apgamų ir kitų darinių šalinimas lazeriu

Apgamų ir kitų darinių šalinimas lazeriu

Kiekvienas iš mūsų norime turėti sveiką bei spindinčią odą. Šį mūsų estetišką vaizdą gadina besiformuojančios karpos, papilomos, apgamai, kurie gali būti traumuojami, pvz. skutimo metu ar dėl nepriimtinos lokalizacijos spaudžiami, trinami drabužių.

Kaip atliekamas darinių šalinimas lazeriu?

Kiekvieną odos darinį ištiria gydytojas dermatologas, tik įsitikinus, kad darinys neturi piktybiškumo požymių, atliekamas šalinimas lazeriu. Belladerma klinikoje dariniai šalinami chirurginiu anglies dioksido lazeriu. Prieš procedūrą dažniausiai atliekama vietinė anestezija. Lazeriu tikslingai veikiami tik darinio audiniai, kurie sluoksnis po sluoksnio išgarinami be aplinkinės odos pažeidimo.

Kaip prižiūrėti žaizdą po gydymo?

Žaizdelės paviršius po procedūros yra padengiamas sausu šašu, kuris pasišalina per 1-2 sav. Pirmą dieną draudžiama žaizdą drėkinti, liesti rankomis. 7-14 dienų negalima lankytis pirtyje, baseine, saunoje, gulėti vonioje ar intensyviai sportuoti. Bent mėnesį vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariume, kitaip apgamo ar kito darinio šalinimo vietoje atsiras pigmentinė dėmė, todėl rekomenduojame saulei atvirose vietose esančius darinius šalinti šaltuoju metų sezonu. Pašalinus paviršinius darinius, dažniausiai žymės nelieka. Šalinant gilesnius darinius, apgamus, pirmiausiai lieka rausva dėmė, kuri su laiku šviesėja, gali susiformuoti randeliai, kurie gydomi specialiais pleistrais, silikoniniais dermatologiniais tepalais ar atliekamos kitos lazerio procedūros, priklausomai nuo rando tipo.

Kainos

 • Apgamo šalinimas lazeriu

 •    iki 5 mm

  60€
 •    5 - 10 mm

  80€
 •    virš 10 mm

  100€
 • Gerybinių odos darinių šalinimas

  nuo 50€
 • Papilomos šalinimas (iki 10 vnt.)

  70€
 • Papilomos šalinimas (daugiau nei 10 vnt.)

  nuo 80€
 • Seborėjinės keratozės, karpos šalinimas (1 darinys)

  nuo 50€
  Kaina priklauso nuo darinio dydžio ir vietos. Tiksli kaina suderinama konsultacijos metu.

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP