Strijų šalinimas lazeriu

Strijų šalinimas lazeriu

Strijos – kosmetinis odos defektas, pasireiškiantis baltais/rausvais/melsvais, siaurais, lygiagrečiai besidėstančiais odos ruoželiais. Strijos atsiranda epidermiui netekus elastingumo ir atsiradus tikrosios odos skaidulų įtrūkimui. Strijos dažniausiai atsiranda esant staigiam svorio pokyčiui, nėštumo metu, esant hormonų pokyčiams.

Kaip atliekama strijų šalinimo lazeriu procedūra?

Strijos dažniausiai šalinamos frakciniu CO2 lazeriu. Lazeriu pažeistoje odoje atliekami tūkstančiai “stulpelinių” pjūvių, tai skatina naujo kolageno gamybą, gerina pažeistos odos kraujotaką, strijos frakciniu būdu šlifuojamos, todėl lygėja jų paviršius ir tolygėja spalva. Priklausomai nuo strijų atsiradimo laiko ir dydžio konsultacijos metu numatomas reikiamas procedūrų skaičius; dažniausiai atliekamos 3-6 procedūros.

Alternatyvūs strijų gydymo metodai:

  • Medikamentinis gydymas
  • Chirurginis strijų šalinimas
  • Mezoterapinės procedūros

Su lazeriu galite ne tik pasišalinti strijas, bet ir atlikti plaukų šalinimą iš įvairių kūno vietų

Kainos

  • Strijų šalinimas lazeriu (130cm2, delno dydis)

    90€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP