Belladerma estetinės dermatologijos klinika kaune

Vargina raudonis ir išsiplėtę kapiliarai? Dermatologės paaiškino, koks gydymo būdas yra efektyviausias

Lazerinės procedūros yra kone veiksmingiausias būdas spręsti įvairias estetines odos problemas, tokias kaip išsiplėtę kapiliarai, įvairūs kraujagysliniai dariniai, veido rožinė bei aknė. BellaDerma estetinės dermatologijos klinikoje Kaune, atliekamos procedūros pasauliniu mastu pripažintu, tiksliu ir efektyviu Cutera Excel V+ lazeriu. Skirtingai nuo kitų lazerio procedūrų, gydymas Cutera Excel V+ lazeriu yra beveik neskausmingas, o gydymo metu pasiekti rezultatai ilgalaikiai. Šiai dienai tai vienintelis Cutera Excel V+ lazeris Kauno mieste.

BellaDerma klinikos gydytojos dermatologės R. Petrosian, I. Domarkaitė-Jakovlevė ir R. Mačiulienė

Geri rezultatai jau po pirmos procedūros

BellaDerma klinikos pacientė, 30-metė kaunietė Sofija, jau nuo paauglystės kompleksuoja dėl ant veido odos esančio kraujagyslinio darinio: „Jau nuo paauglystės veido srityje turiu kraujagyslinį darinį, kuris atrodo tarsi ryški raudona dėmė. Išbandžiau ne vieną lazerinę procedūrą, tačiau kraujagyslinis darinys geriausiu atveju minimaliai pašviesėdavo, o po kelių mėnesių vėl grįždavo į pradinę padėtį“, – sako kaunietė.

Sofija pasakoja, kad sužinojusi, jog Kaune atsirado galimybė išbandyti gydymą Cutera Excel V+ lazeriu, nusprendė lazerinėms procedūroms suteikti dar vieną šansą. „Buvau girdėjusi apie šio lazerio efektyvumą, tačiau neturėjau galimybės važinėti į kitą miestą. Vos tik sužinojau, kad šis lazeris atsirado Kaune, užsiregistravau procedūrai.“

Pasak BellaDerma estetinės dermatologijos klinikos gydytojos dermatovenerologės Rasos Mačiulienės, jau po pirmosios procedūros buvo matomi geri rezultatai.

„Esu labai patenkinta šio lazerio efektyvumu. Jau po pirmos procedūros kraujagyslinis darinys žymiai sumažėjo. Iki šiol tokį efektą pasiekti pavyko pirmą kartą, o išbandžiau tikrai ne vieną lazerį. Esu labai laiminga, kad nebereikia storo makiažo sluoksnio, jaučiuosi labiau pasitikinti savimi.“, – teigia Sofija.

Gydytojos dermatovenerologės Rasos Mačiulienės teigimu iki visiškai tobulo rezultato dar gali prireikti vienos papildomos procedūros, tačiau gydymo Cutera Excel V+ lazeriu efektyvumas džiugina tiek pacientus, tiek gydytojus. „Džiaugiamės galėdami savo pacientams suteikti naujausias lazerines technologijas ir geriausią gydymo patirtį“, – teigia BellaDerma klinikos gydytoja R. Mačiulienė.

Naujausias Cutera Excel V+ kraujagyslinis lazeris („Cutera“ nuotr.)

Saugus ir neskausmingas gydymo būdas

Pasak Sofijos, gydymo patirtis su Cutera Excel V+ lazeriu ją išties nustebino: „Procedūros metu oda buvo nuolat vėsinama šaldančiu lazerio antgaliu, todėl nejaučiau jokio skausmo, tik minimalų dilgčiojimą.“

Pasak BellaDerma klinikos gydytojos dermatovenerologės Ramunės Petrosian, prieš procedūrą, jos atlikimo metu ir po procedūros naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas, kuris padeda apsaugoti odą ir užtikrinti, kad pacientas nejaustų skausmo.

„Po procedūros gali atsirasti nedidelis odos paraudimas ar patinimas, tačiau tai yra normalu ir praeina per 24–48 valandas. Taip pat po procedūros gali paryškėti naikinami trombuoti kapiliarai, kurie rezorbuojasi per 4-6 savaites, svarbu prižiūrėti odą, kaip rekomenduoja klinikos specialistai“, – priduria gydytoja R. Petrosian.

Excel V+ yra neabliacinis lazeris, o tai reiškia, kad odos paviršius nėra šlifuojamas ar pažeidžiamas, todėl po procedūros dažniausiai iškart galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

BellaDerma estetinės dermatologijos klinikos Kaune gyd. dermatologės Rasa Mačiulienė ir Ramunė Petrosian

Cutera Excel V+ lazeris gydo įvairias odos problemas

Šis lazeris pripažintas lyderiu pasaulyje gydant tokias odos problemas kaip veido ir kojų kraujagysliniai dariniai, rožinė, vyšninės angiomos, aknė. Taip pat šiuo lazeriu galima atlikti ir odos atjauninimo procedūras. Lazerio procedūros skatina kolageno, elastino ir fibroblastų gamybą, todėl yra veiksmingos raukšlių mažinimui, atjaunina odą ir sutraukia poras. Jau po pirmos procedūros oda tampa pastebimai stangresnė.

„Siekiame savo pacientams suteikti naujausias ir pažangiausias lazerines technologijas, todėl pasirinkome amerikiečių gamintojo lazerį Cutera Excel V+. Tai vienas efektyviausių ir saugiausių gydymo būdų šiandieninėje rinkoje. Šis lazeris įvertintas apdovanojimais visame pasaulyje, o lazerio efektyvumas įrodytas daugelio klinikinių tyrimų“, – teigia BellaDerma klinikos gydytoja dermatovenerologė Indrė Domarkaitė-Jakovlevė.

„Išsiplėtę kapiliarai, rožinė bei aknė – plačiai paplitusios odos problemos, sukeliančios psichologinį diskomfortą. Džiaugiamės galėdami savo pacientams pasiūlyti vieną veiksmingiausių šių odos problemų sprendimo būdų – lazerines procedūras su Cutera® Excel V+ lazeriu“, – priduria dermatologė R. Petrosian.

BellaDerma estetinės dermatologijos klinikos dermatologės R. Petrosian, I. Domarkaitė-Jakovlevė ir R. Mačiulienė

Mažesnis procedūrų kiekis iki norimo rezultato

Kiek prireiks lazerio procedūrų, priklauso nuo individualaus atvejo ir sprendžiamos problemos, tačiau teigiamas gydymo Excel V+ lazeriu poveikis gali būti pastebimas vos po vieno gydymo seanso. Daugeliui odos problemų, gydomų Excel V+, reikia iki 3 procedūrų.

„Kiek tiksliai procedūrų reikės – labai individualu, nes kiekvieno paciento odos būklė ir jos sudėtingumas skiriasi. Gydant difuzinį raudonį, rožinę ar aknę gali prireikti ne vienos procedūros, tačiau pagerėjimą pastebėsite jau po pirmos procedūros, o tęsiant gydymą odos estetinis vaizdas tik gerės“, – teigia dermatologė R. Mačiulienė.

Procedūros su Excel V+ lazeriu yra vienas efektyviausių gydymo būdų, pasižymintis greitesniu gydymo laiku, minimaliu diskomfortu ir mažesniu procedūrų kiekiu iki norimo rezultato, lyginant su kitais lazeriais. Dauguma procedūrų atliekamos per 15-30 minučių ir nepalieka jokių nepageidaujamų reiškinių, dėl kurių reikėtų slėpti odą, todėl iš karto po procedūros galima vykti namo ar į darbą. Taupantys laiką, procedūrą gali susiplanuoti ir per pietų pertrauką.

BellaDerma estetinės dermatologijos klinikos gydytojos R.Petrosian, I. Domarkaitė-Jakovlevė ir R. Mačiulienė

Procedūras galima atlikti ir vasarą

Lazerines procedūras galima atlikti ištisus metus, tačiau būtina odą saugoti nuo saulės spindulių ir naudoti priemones su SPF 50, taip pat patartina fotoapsaugą reaplikuoti kas 2-3 val. Šiais laikais apsaugos nuo saulės priemonių pasirinkimas itin platus, nuo kremų iki purškiamų bei birių priemonių, todėl apsaugoti savo odą nuo saulės tikrai nėra sudėtinga. Taip pat svarbu suprasti, kad saulės spinduliai yra pagrindinis veiksnys, sukeliantis odos senėjimą, todėl žmonių, naudojančių SPF apsaugą, oda sensta lėčiau.

Specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia, tačiau likus 2 savaitėms iki procedūros reikėtų nenaudoti savaiminio įdegio priemonių ir vengti deginimosi saulėje.

TOP