Hialurono rūgšties injekcija
PRP terapija kartu su hialurono rūgštimi

PRP terapija su hialurono rūgštimi

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų veido oda paglebo, pasikeitė jos kontūras ar praradote sveiką odos švytėjimą, Cellular Matrix® odos patempimas (“liftingas”) yra būtent ta procedūra, kurios Jums reikia!

Su amžiumi veido odą bei kontūrą palaikantys raiščiai pailgėja, kas sukelia veido odos suglebimą, ovalo pakitimą, ypač apatiniame jos trečdalyje. Cellular Matrix tai speciali trombocitų plazmos rūšis, kuri gali būti naudojama audinių, raiščių stiprinimui, kartu pagerinanti odos drėgmę bei suteikianti odai švytėjimo. Specialiame mėgintuvėlyje, kartu su trombocitų plazma kombinuojama ir hialurono rūgštis, kuri dar labiau sustiprina procedūros poveikį.

CELLULAR MATRIX™ tai inovatyvus, REGENLAB (Šveicarija) patentuotas metodas, kuris suteikia subalansuotą kombinaciją viename mėgintuvėlyje hialurono rūgšties ir autologinės trombocitais praturtintos plazmos.

Šios technologijos privalumai yra gili revitalizacija ir pakėlimas (liftingas)

 1. Hialurono rūgštis atlieka odos revitalizacijos ir drėkinimo funkciją.
 2. Trombocitais praturtinta plazma stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją, aktyvuoja naujų kolageno skaidulų gamybą bei pagerina odos mikrocirkuliaciją.

Šie du komponentai veikia kartu, intensyvindami vienas kito veikimą.

Trombocitų plazmos terapija - tai Cellular Matrix technologijos pagalba iš paciento kraujo paruoštas trombocitų koncentratas, kuris yra natūrali talpykla augimo faktorių. Trombocitai atlieka pagrindinį vaidmenį audinių regeneracijos mechanizmų skatinimui. Trombocitai yra šaltinis būtinų augimo faktorių, kurie skatina kamieninių ląstelių proliferaciją, diferenciaciją ir migraciją. Trombocitai taip pat stimuliuoja jungiamojo audinio ląsteles, fibroblastus, taip skatinama naujo ekstraląstelinio matrikso bei naujų kraujagyslių gamyba, dėl ko veido audiniai stangrėja, oda įgauna rausvą, gaivią išvaizdą.

Plazmoje yra daugybė ląstelių gyvybingumui reikalingų maisto medžiagų: vitaminų, hormonų, elektrolitų, kai kurių augimo faktorių, baltymų. Terapijos nauda:

 • Skatina kolageno gamybą.
 • Stimuliuoja kamieninių ląstelių diferenciaciją ir proliferaciją (jų gausėjimą).
 • Skatina angiogenezę.
 • Sukuria odai tūrio efektą.


Hialurono rūgštis, tai pagrindinė molekulė odos drėkinimui, kuri turi unikalią galimybę sulaikyti odoje vandenį.

Daugiau nei 25 metai atliekama klinikinių tyrimų, kurie patvirtina hialurono rūgšties svarbą odos drėkinimui ir jos tūrio korekcijai. Tai pagrindinis ekstraląstelinio matrikso komponentas, kuris palaiko odos struktūrą nuo suglebimo. Stimuliuoja ląstelių migraciją ir proliferaciją.

Šią procedūrą Jums rekomenduojama atlikti, jeigu:

 • Odos sausumas ir suglebimas
 • Raukšlės ir odos netolygumai
 • Netolygi, papilkėjusi veido, kaklo oda
 • Apatinio veido trečdalio kontūro praradimas
 • Odos fotosenėjimo požymiai
 • Randeliai po aknės

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks skirtumas tarp trombocitų plazmos terapijos su hialurono rūgštimi (HR) ir be?
Trombocitų plazmos terapija su hialuronu turi papildomai laisvos HR mėgintuvėlyje, kuri susimaišo su Jūsų trombocitų plazma. HR padeda trombocitams ilgiau išlikti audiniuose, dėl ko jos efektas sustiprinamas. Šis preparatas suleidžiamas giliau, į poodinį odos sluoksnį. HR poodyje suskatina augimo faktorių veikimą ir naujų ląstelių gamybą. Ji taip pat pritraukia vandenį į ląsteles, taip suteikdamai odai tūrio, gyvybingumo.

Kiek rekomenduojama atlikti procedūrų? 
Rekomenduojame gydymo kursą sudarytą iš 3 procedūrų kas 1 mėnesį.

Kada aš pamatysiu šios procedūros rezultatą?
Gydymo kurso metu, 3 mėnesių laikotarpyje Jūs pastebėsite, kad oda tapo tvirtesnė, putlesnė, labiau spindinti. Oda stimuliuojama palaipsniui, todėl ir jos būklė su laiku tik gerėja, suteikiamas subtilus, natūraliai patemptos odos efektas.

Kaip pasikeis mano oda po procedūros?
Jūs pastebėsite šiuos pokyčius:

 1. Padidės odos stangrumas
 2. Raukšlės ir odos netolygumai taps mažiau pastebimi arba visai išnyks
 3. Oda sutvirtėja, patempiama, tampa putlesnė
 4. Gilusis odos drėkinimas
 5. Pagerėja veido kontūras


Kada nerekomenduojama atlikti CELLULAR MATRIX™ procedūros?

Šią procedūra nerekomenduojama atlikti, jeigu:

 1. Kraujo ligos
 2. Sunki cukrinio diabeto forma
 3. Ūmi infekcinė, onkologinė liga
 4. Intoksikacija
 5. Nėštumas

Kainos

 • PRP terapija (plazmoliftingas) AKCIJA 199€

  220 €
 • Mikroadatinė terapija su PRP

  250 €
 • PRP terapija (plazmoliftingas)/Naudojami du mėgintuvėliai

  340 €
 • PRP terapija su hialurono rūgštimi AKCIJA 299€

  320 €

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai internetu?

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP