REMODELING FACE®: pažangus veido valymas ir drėkinimas

REMODELING FACE®: pažangus veido valymas ir drėkinimas (Šiauliuose)

Išskirtinai stiprius rezultatus duodančios aparatinės BR procedūros REMODELING FACE® – tai inovatyvus veido valymas, stangrinimas, drėkinimas ir atjauninimas.

Unikalus aparatas REMODELING FACE®, išskirtinai pristatytas Biologique Recherche kompanijos, veikia odą 3 skirtingais elektros srovės tipais vienu metu. Tai suteikia galimybę išspręsti daugelį odos problemų vienu metu: išlyginamos smulkios raukšlelės, koreguojamas veido ovalas, skatinama odos regeneracija, gerinamas raumenų tonusas, šalinami toksinai.

REMODELING FACE® aparato elektros srovės gali būti naudojamos ir kartu, ir atskirai, o tai leidžia pritaikyti procedūrą kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgiant į esamus odos ypatumus ir norimus pašalinti trūkumus. Reguliuojant parametrus, kontroliuojamas korekcijų intensyvumas tiek odoje, tiek raumenyse. Veido kontūrų modeliavimo procedūra tiks bet kokiai odos būklei gerinti. Aparatas veikia kartu su ekskliuzyviniais Biologique Recherche produktais. Šis derinys užtikrina maksimalų procedūrų efektyvumą ir ilgalaikius rezultatus.

Biologique Recherche – Remodeling face aparatinės procedūros

REMODELING FACE® procedūros

Alternatyva mechaniniam veido valymui  45 min. - procedūros metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, stimuliuojama kraujo apytaka, oda prisotinama deguonimi, ji akimirksniu tampa lygesnė ir sveikesnė.  Saugiai atliekama procedūra užkerta kelią infekcijų atsiradimui, sureguliuojama riebalinių liaukų veikla.

Klasikinė procedūra  60 min. - atliekant procedūrą, naudojamos jonizuotos medžiagos su galvanine srove, kuri pagerina šių medžiagų skvarbą. Oda tampa putlesnė ir gyvybingesnė.

Liftingo procedūra 70 min.koreguojant srovių intensyvumą, galima užprogramuoti aparatą intensyvesniam darbui su veido raumenimis ir atlikti odos stangrinimą. Rezultatas - lygesnis odos reljefas, lygesnė, putlesnė ir stangresnė oda, dailiai sumodeliuotas veido ovalas, didesnis raumenų tonusas. Liftingo efektas yra greitas ir ilgalaikis.

Prabangi dvigubo liftingo procedūra 105min.vienu metu naudojamos trijų rūšių elektros srovės, leidžia išspręsti daugelį odos problemų vienu metu: išlyginamos raukšlelės, koreguojamas veido ovalas, skatinamas odos atjauninimas, šalinami toksinai, gerinamas raumenų tonusas. Procedūros metu kontroliuojamas korekcijų intensyvumas tiek odoje, tiek raumenyse. Aparatas veikia kartu su ekskliuzyviniais Biologique Recherche produktais, taip užtikrinamas maksimalus procedūrų efektyvumas ir pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.

Procedūra su elektrostimuliacija 130min. - išskirtinė procedūra, kurios metu derinami Biologique Recherche speciali masažinė technika ir REMODELING FACE aparatas. Kompleksinė priežiūra iš naujo formuojanti ir koreguojanti veido bruožus. Procedūra atpalaiduoja, drenuoja, skaistina ir liftinguoja.

 • Alternatyva mechaniniam veido valymui

  70€
 • Klasikinė procedūra

  83€
 • Valymo ir drėkinimo procedūra vyrams

  89€
 • Liftingo procedūra

  109€
 • Pažangi veido procedūra su elektrostimuliacija

  119€
 • Prabangi dvigubo liftingo procedūra

  139€
 • Papildomi pasirinkimai prie procedūros:

 •       Elektroporacija

  45€
 •       Mentonniere

  45€
 •       Lakštinė kaukė

  45€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP