Veido procedūros su Biologique Recherche kosmetika

Veido procedūros su Biologique Recherche kosmetika

Biologique Recherche – unikali pasaulinio garso kosmetinės priežiūros linija. Yvanas ir Josette Allouche, biologas ir fizioterapeutė, suvieniję savo žinias ir aistrą įkūrė bendrovę, kuri savo prabangiais bei išskirtiniais kosmetiniais gaminiais tenkina net ir reikliausius profesionalus.

Šiuolaikiškas personalizuotas klinikinis požiūris į estetinę priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.

Pasaulyje, kuris tampa vis labiau virtualus, bet kuriame mes jau seniai gyvename, didžiąją laiko dalį praleisdami urbanistinėje ir streso kupinoje aplinkoje, geros savijautos ir grožio paieškos yra labai svarbios.  Nuo šiol asmeninė Biologique Recherche priežiūra yra daugiau nei 70-ies šalių geriausiuose kosmetikos ir medicinos centruose, kuriuose taikomi išskirtiniai priežiūros metodai ir naudojami šios prekės ženklo produktai. Pagridinis Biologique priežiūros centras – tai grožio ambasada Paryžiuje. Biologique Recherche veido priežiūros procedūra susideda iš trijų pagrindinių fazių ir septynių etapų, kurią atliekant reikia pasitikėti ekspertų rankomis ir kosmetologu, sumodeliuosiančiu veidą ypatingais ir originaliais rankų judesiais.

 

Kokias veido procedūras rekomenduojame atlikti su Biologique Recherche?

PARUOŠIAMOJI VEIDO PROCEDŪRA PAGAL ODOS BŪKLĘ / 45MIN
Priklausomai nuo odos poreikių odos pusiausvyrą atstatanti procedūra, skirta labai išbalansuotai odos būklei. Priklausomai nuo odos poreikių pasirenkamos priemonės odai valyti, raminti, aprūpinti deguonimi arba lipidais, gaivinti, šviesinti, drėkinti, patempti, suteikti tonuso, vienodinti veido spalvą, gerinti odos struktūrą, skatinti regeneracijos procesus.

PROCEDŪRA RESTRUCTURANT ET LISSANT / 75 MIN
Atkuriamoji procedūra, tonizuojanti epidermį, tinkama visoms odos būklėms. Ši priežiūra turi drenuojamąjį poveikį odai, lygina ir stangrina Jūsų veidą, kaklą ir iškirptės sritį.

PROCEDŪRA MC 110 / 75 MIN
Priešraukšlinė procedūra, sukurta blausiai, negyvybingai odos būklei. Lygina epidermį, užpildo raukšles, audiniams suteikia tūrio, skatina odos regeneraciją, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

PROCEDŪRA LIFT C. V. S. / 75 MIN
Šveičiamoji ir liftinguojamoji procedūra, sukurta brandžiai odos būklei. Modeliuojamoji masažo technika formuoja veido ovalą ir dailina bei stangrina odą.

PROCEDŪRA EXFOLIANT P50 VISAGE / 75 MIN
Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai odos būklei. Suvienodina odos spalvą,
suteikia veidui lygų paviršių ir švytėjimą.

PROCEDŪRA PEELING AUX ACIDES DE FRUITS / 75 MIN

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra raukšlėtai, papilkėjusiai ir storai dos būklei. Glotnesnė ir švaresnė oda.

PROCEDŪRA BOOSTER VIP O2 / 75 MIN
Procedūra detoksikuoja ir stimuliuoja epidermį bei oksigenuoja užsiteršusios, papilkėjusios odos būklės audinius. Atgaivina, suteikia švytėjimo ir skaistumo odai.

 

 

Papildomi pasirinkimai prie procedūros / 30 MIN

ANTIPIGMENTINIS MODULIS - 25 EUR
„Vakarinio išėjimo“ kaukė suteikia švytėjimo odai, mažina pigmentinių dėmių matomumą, tinka nevienodos spalvos ir papilkėjusiai odos būklei.

PAAKIŲ MODULIS – 30 EUR
Akimirksniu sumažina nuovargio ir senėjimo žymes akių kontūro srityje, mažina paraudimą virš ir po akimis, minkština ir pakelia raukšles bei smulkias linijas, atsiradusias dėl odos išsausėjimo, šviesina tamsius paakius ir išryškina akis, suteikia šviežumo ir lengvumo jausmą. Rekomenduojamas pavargusiai odos būklei, kai yra patinimų po akimis.

LAKŠTINĖ KAUKĖ - 30 EUR
Norėdami gauti dar daugiau matomus rezultatus, galite pridėti kaukę, iš anksto pripildytą veikliosiomis medžiagomis, kuri prisitaiko prie jūsų veido formos individualiam intensyviam gydymui.

Tinkamiausią procedūrų  kompleksą rekomenduos Jums kosmetologė, prieš tai įvertinusi odos būklę ir norimus pasiekti rezultatus.

 • Veido procedūros su Biologique Recherche

 •    Paruošiamoji veido procedūra pagal odos tipą

  73€
 •    Atkuriamoji veido procedūra - restructurant et lissant

  99€
 •    Valanti veido procedūra - mc 110

  99€
 •    Šveičiamoji ir liftinguojamoji procedūra - lift c. v. s.

  99€
 •    Skaistinanti veido procedūra - exfoliant P50

  99€
 •    Regeneruojamoji veido procedūra - Peeling aux acides de fruits

  99€
 •    Detoksikuojanti veido procedūra - Booster VIP O2

  99€
 • Biologique Recherche procedūra + antipigmentinis modulis

  129€
 • Biologique Recherche procedūra + paakių modulis

  129€
 • Biologique Recherche procedūra + lakštinė kaukė

  144€
 • Toleskin procedūra jautriai veido odai

  130€
 • Seconde Peau procedūra

  225€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP