Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas - tai paviršinių odos ląstelių eksfoliacija (pašalinimas) naudojant rūgštį, kuri denatūruoja ląstelių baltymus ir suardo jų struktūrą. Tokiu būdu stimuliuojamas odos  atsinaujinimas per naujų ląstelių gamybą, kolageno ir elastino sintezę, pagerinama odos tekstūra. Tai yra populiarus, saugus ir klinikinėmis studijomis patvirtintas dermatologinis gydymas. Procedūra atliekama pasirinktinai veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse.

Kokias problemas sprendžia ši procedūra?

Cheminiam pilingui atlikti naudojame hidroksirūgštis (glikolio, migdolų, pieno, piruvo, salicilo ir kt.) trichloracto rūgštį. Koreguojame:

  • Pigmentines dėmes ir kitus odos pakenkimus
  • Saulės padarytą žalą
  • Papilkėjusią veido spalvą
  • Odos nelygumus
  • Elastingumo trūkumą
  • Aknę

Kokio rezultato tikėtis?

Rezultatas gaunamas greitas ir akivaizdžiai pastebimas. Po procedūros oda tą dieną būna paraudusi, galimas odos kaitimo jausmas, po kelių dienų oda pradeda luptis, intensyvumas priklauso nuo naudotos rūgšties stiprumo. Po savaitės veidas tampa labiau spindintis, skaistesnis, tonas lygesnis, oda tampa švelni bei glotni, sumažėja odos riebaluotumas, oda prisipildo drėgmės, todėl naudojamos kosmetinės priemonės (serumai ir kremai) tampa efektyvesni.

Kaip atliekama procedūra?

Mūsų gydytojas dermatologas įvertins Jūsų problemą ir pritaikys rūgštį pagal Jūsų odos tipą.
Pilingas trunka apie 15 minučių ir susideda iš kelių etapų, priklausomai nuo naudojamo produkto protokolo.

Rūgštinio pilingo kursą sudaro 3 – 5 procedūros, atliekamos kas 10-14 dienų. Kursas gali būti kartojamas du kartus per metus.

Kaip elgtis po procedūros?

Vengti visą gydymo laikotarpį ir 1 mėn po jo tiesioginių saulės spindulių. Naudoti fotoapsauginį kremą (SPF 50) ryte, kad užtikrintume gerą apsaugą ir išvengtumėte pigmentinių dėmių atsinaujinimo.

Nenaudoti nepatikrintų ar iki šiol niekada nenaudotų kosmetinių priemonių, nes AHA/BHA, TCA rūgštys daug kartų sustiprina poveikį bet kokios kosmetinės priemonės.

Pirmas dienas po procedūros riboti dekoratyvios kosmetikos priemonių naudojimą.

Kuo išskirtinė ši procedūra?

Gali būti derinama su kitomis estetinėmis procedūromis, nes padidina jų efektyvumą. Tinkama atlikti rūgštinį pilingą prieš mezoterapiją, biorevitalizaciją.

Kainos

  • Rūgštinis pilingas

    50€

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP