Vaida Laurynė

Gydytoja – dermatovenerologė.

Darbas ir studijos

2011 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą.

2015 m. baigė dermetovenerologojos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų unuversiteto Odos ir venerinių ligų klinikoje, įgijo gydytojo dermatovenerologo kvalifikaciją, licencijos nr. MPL-20645.

Nuo 2015 m. gydytoja dermatovenerologė Raseinių ligoninėje.

Nuo 2016 m. gydytoja dermatovenerologė Kelmės ligoninėje.

Nuo 2019 m. gydytoja dermatovenerologė Jurbarko ligoninėje. 

Nuo 2019 m. gydytoja dermatologė „BellaDerma“ klinikoje.

Stažuotės

11-tas baltijos dermatologų kongresas (BADV); Kaunas, Lietuva.

Dermatoskopijos kursai “Vilnius dermatoscopy 2018”; Vilnius, Lietuva.

“Lofgreno sindromas” pranešimo bendraautorė ir prenešėja Kauno dermatovenerologų konfenecijoje, 2014 m., Kaunas, Lietuva.

Klinikinio atvejo parengimas “Acute form of sarcoidosis: Lofgren’s syndrome”, kuris pripažintas geriausia kazuistika Vokietijos žurnale Aktuelle Dermatologie 2015 m.

Klinikinio atvejo “Classical case of primary cutaneous diffuse large b-cell lymphoma, leg type” publikacija Vokietijos žurnale Aktuelle Dermatologie 2016 m.

Narystė profesinėse organizacijose

Lietuvos dermatovenerologijos draugija (LDVD).

Gyd. Vaida Laurynė

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP