Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis

VISĄ BIRŽELIO MĖNESĮ SPECIALUS PASIŪLYMAS -10 % LŪPŲ KOREKCIJOMS SU ART FILLER® LIPS SOFT (2020 m. NAUJIENA!)

NAUJAS, specialiai lūpų sričiai sukurtas, hialurono rūgšties užpildas ART FILLER® LIPS SOFT yra šiemet pristatytas prancūzų laboratorijos FILLMED preparatas, skirtas išskirtinai natūraliam lūpų ir lūpų srities korekcijų rezultatui!

Kas yra LIPS SOFT preparato gamintojas?

Laboratoires FILLMED (Prancūzija) turi daugiau nei 40 metų patirtį estetinės medicinos sprendimų kūrime, be to, šiai kompanijai priklauso viena iš vos 7 moderniausių hialurono gamyklų visame pasaulyje. Visiems FILLMED
produktams suteikti CE sertifikatai užtikrina aukščiausią preparatų kokybę ir saugumą.

Kam tinka atlikti procedūras su LIPS SOFT?

Šis užpildas tinka toms, kurios siekia natūralaus efekto – matomo, bet neakivaizdaus rezultato. Tai vadinama
prancūziškuoju prisilietimu (angl. French Touch): minimalių korekcijų dėka harmonizuojamos veido proporcijos,
atjauninamas veidas, panaikinama nusiminusi, liūdna veido išraiška, bet individualūs bruožai išlaikomi. „Geresnė savęs versija“ – tai yra gamintojo pažadas, kurį išpildo su LIPS SOFT procedūrą atliekantis specialistas.

Kada geriausia rinktis būtent LIPS SOFT?

Pirmosioms lūpų korekcijoms. Kai norisi minimalaus lūpų putlumo, o ne itin stipriai padidinto tūrio, LIPS SOFT yra idealus hialurono užpildas, užtikrinantis, kad rezultatas bus natūralus, neiššaukiantis.

Raukšlių ant lūpų išlyginimui ir lūpų drėgmės atstatymui. Su amžiumi lūpos praranda drėgmę, todėl išryškėja smulkios raukšlelės, į kurias suteka lūpų dažai.

Lūpų paryškinimui. Su amžiumi, o kartais – ir jaunų moterų, lūpos tampa ar būna šviesiais, tarsi išplaukusiais
kontūrais. Tai vizualiai mažina lūpas ir dėl to veidas netenka harmoningų proporcijų. Lūpų kontūrą galima paryškinti su hialurono užpildu, kuris, be to, gali padėti sugrąžinti natūraliai ryškesnę rausvą lūpų spalvą.

Lūpų asimetrijos korekcijoms. Kai viršutinės ir apatinės lūpos dydis yra ne visai atitinka proporcijas, tą pakoregavus atkuriama veido bruožų harmonija. Korekcijos gali būti atliekamos ir dėl lūpų deformacijos po breketų, įpročio kramtyti lūpas ar kitokių jų formą pakeitusių priežasčių.

Kodėl rezultatas būtent su LIPS SOFT bus natūralus?

Šis hialurono rūgšties užpildas yra minkštos, formavimui pasiduodančios konsistencijos, taigi yra sukurtas švelniai užpildyti, atjauninti, paryškinti lūpas.

Kiek išsilaiko efektas?

Efektas su LIPS SOFT išlieka apie 10-12 mėn., o kartais ir ilgiau – priklauso nuo tokių veiksnių kaip injekuoto preparato kiekis, injekcijos gylis bei sritis, individualios odos sąvybės.

Kaip atliekamos hialurono rūgšties injekcijos?

Injekuojama vieta švariai nuvaloma, dezinfekuojama. Procedūrai naudojamas kremas, sukeliantis vietinio poveikio nuskausminimą. Plona adata hialurono rūgštis suleidžiama į koreguojamą sritį. Efektas po procedūros matomas iškart. Lūpos po procedūros gali būti paraudusios, patinusios, gali susidaryti mėlynių, kurios per 7-14 dienų išnyksta. Procedūra trunka iki valandos (įskaitant nejautrą ir pačią injekciją).

Pasiruoškite apsilankymui

Prieš atliekant lūpų putlinimą rekomenduojame dvi savaites nevartoti vitamino E papildų, aspirino, ibuprofeno (ar kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo), nes šie medikamentai skystina kraują ir padidina riziką atsirasti mėlynėms.

Kaina

  • Lūpų putlinimas su Filorga Lips Soft

    220 (Akcija 199) €

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP