plaukų šalinimas lazeriu kaunas
Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu pasiūlymai (galioja Kaune)

Užsiregistravus procedūrai, pasiūlymo kaina taikoma visam plaukelių šalinimo kursui

PASIŪLYMŲ GALIOJIMO LAIKAS RIBOTAS

Jeigu plaukelių šalinimas reikalingas kitoms sritims nei pateikta viršuje esančiuose pasiūlymuose, taikomos šios nuolaidos:

Atliekant bet kurią plaukų šalinimo procedūrą yra taikoma 15% nuolaida.
Atliekant plaukų šalinimo procedūrą 2 sritims, taikoma 20% nuolaida.
Atliekant plaukų šalinimo procedūrą 3 sritims, taikoma 30% nuolaida.
Atliekant plaukų šalinimo procedūrą 4 ar daugiau sričių, taikoma 35% nuolaida.

Užsiregistravus procedūrai, nuolaida taikoma visam plaukelių šalinimo kursui. Kainos (pateiktos be nuolaidos):

 • Viršutinė lūpa

  35€
 • Skruostai

  60€
 • Smakras

  45€
 • Sprandas

  40€
 • Pečių juosta

  80€
 • Krūtinė vyrams

  80€
 • Pilvas vyrams

  80€
 • Pivas moterims

  35€
 • Spenelių sritis

  25€
 • Nugara

  160€
 • Pažastys

  70€
 • Žastai

  75€
 • Dilbiai

  70€
 • Plaštakos ir pirštai

  40€
 • Sėdmenys

  50€
 • Klasikinis bikini

  80€
 • Braziliškas bikini

  100€
 • Šlaunys

  140€
 • Blauzdos

  120€

Lazerinė epiliacija - kas tai?

Lazerinė epiliacija yra efektyviausias plaukelių šalinimo būdas naudojant aleksandrito lazerį. Plaukų šalinimas lazeriu yra paprasta ir nesudėtinga procedūra, kuri nesukelia jokių žymesnių nepatogumų, o pasiekti rezultatai gali būti tiesiog stulbinantys.

Kam tinka plaukų šalinimas lazeriu?

Plaukelių šalinimą galima atlikti tiek vyrams, tiek moterims. Plaukų depiliacija lazeriu tinka įvairiose kūno vietose ir padeda atkurti nepriekaištingą odos grožį.  Aleksandrito lazeris išskiria 755 nanometrų (nm) šviesos bangą, kurią plaukeliuose esantis melaninas sugeria geriau, lyginant su kito tipo lazerių skleidžiama šviesos banga. Lazerio išskiriama energija yra sugeriama plauko ir jo folikulo, tad aplinkui esantys audiniai nėra pažeidžiami. Kadangi lazeris veikia į pigmentą esantį plauke ir jo folikule, todėl geriausiai pašalinami ant šviesios odos esantys tamsūs plaukeliai, tačiau parinkus atitinkamus parametrus, šalinami ir šviesesni plaukeliai. Šalinimą lazeriu verta rinktis tada, kai norima rezultatų, kurie išliks ilgam laikui.

Kuriose kūno vietose gali būti atliekama plaukų šalinimo lazeriu procedūra?

Plaukelių šalinimo procedūros gali būti atliekamos visame kūne, išskyrus sritį šalia akių. Moterys dažniausiai renkasi plaukelių šalinimą veido, pažastų, bikini, rankų, kojų srityse, o vyrai  – nugaros, pečių juostos, pilvo, krūtinės, pažastų srityse.

1. Kojų

Kojos yra atvira kūno vieta, ypač kuomet ateina vasara. Procedūrų metu gali būti depiliuojamos visos kojos, ir keliai, pėdų ir pirštų zonos.

2. Rankų

Rankų depiliacija labai dažna, plaukeliai šalinami tiek nuo riešų, tiek nuo viršutinės rankų dalies, apimant visas geriausiai matomas odos vietas.

3. Bikinio

Du populiariausi bikini procedūros tipai yra klasikinis ir braziliškas. Klasikinio bikini metu šalinami tik už kelnaičių  zonos esantys plaukeliai. Populiariausias plaukelių šalinimas bikini srityje yra braziliškasis, kuomet pašalinami visi bikini plaukeliai, net sunkiai prieinamose skutimui vietose.

4. Pažastų

Pažastų depiliacija yra viena iš dažniausiai atliekamų procedūrų. Pašalinus plaukelius pažastų srityje, galėsite atsipalaiduoti ir būti tikri, jog oda išliks švelni ir be bėrimų.

5. Viršutinės lūpos

Viršutinė lūpa dažnai sukelia daug vargo, nes čia auga labai smulkūs, ploni plaukeliai. Jie ypač matomi tada, kai yra tamsūs. Viršutinės lūpos depiliacija yra nesudėtinga ir neužima daug laiko, todėl nepraleiskite galimybės pasinaudoti šia procedūra ir nemalonius plaukelius veido srityje galėsite pamiršti.

6. Nugaros

Nugara, krūtinė, pečiai - tai dažniausiai vyrų atliekamos depiliacijos zonos. Mūsų klinikoje naudojamas aleksandrito lazeris užtikrins efektyvų ir saugų plaukelių šalinimą nuo įvairių kūno vietų pagal Jūsų poreikius.

Ką reikia žinoti prieš procedūrą, norint tinkamai pasiruošti ?

Prieš procedūrą reikalingas pasiruošimas, rekomenduojama laikytis šių nurodymų:

 • maždaug 3-4 savaites iki procedūros, nedepiliuokite numatytos kūno srities cukrumi, pincetu, vašku ar kitomis priemonėmis, kuomet yra pašalinama plauko šaknis (skusti ir kirpti galima). Tam, kad lazerinis plaukų šalinimas būtų veiksmingas, plauko šaknys turi būti likusios odoje;
 • oda turėtų būti saugoma 2-3 savaites nuo tiesioginių saulės spindulių. Esant reikalui rekomenduojami apsauginiai kremai nuo saulės, ne mažiau kaip SPF 30;
 • 1-2 sav. nenaudoti savaiminio įdegio kremų.
 • 1-2 dienas prieš plaukelių šalinimą depiliuojamą vietą būtinai nuskuskite; veido plaukų galima neskusti, jei labai ilgi, pakirpkite.
 • prieš procedūrą informuokite gydytoją apie ligas, kuriomis sergate bei kokius vaistus vartojate.

Kada negalima atlikti procedūros?

Procedūra netinkama, kuomet būdingos tam tikros sveikatos problemos, pavyzdžiui, susiduriama su virusine pūsleline veido srityje, vartojant tam tikrus antibiotikus, taip pat esant nėštumui. Tokiais atvejais, lazerinę depiliaciją siūloma atidėti vėlesniam laikui. Žindant kūdikį, plaukelius šalinti lazeriu galima.

Kiek laiko trunka plaukelių šalinimas lazeriu?

Plaukelių šalinimo procedūra greita, tiksli jos trukmė priklauso nuo kūno vietos, kurioje šalinami plaukeliai. Veido srityje lazerinė depiliacija gali užtrukti vos kelias minutes, kai tuo tarpu braziliškas bikini užtrunka kiek ilgiau, apie 15 ar 20 minučių, kojų sritis apie 30-60 min.

Kaip atliekama procedūra?

Švariai nuvalius odą, pažymimos depiliacijos ribos baltu pieštuku. Procedūros metu gydytojas Jums uždės specialius apsauginius akinius, nes kiekvienas lazerio impulsas duoda labai ryškią šviesą. Tuomet lazerio antgalis pridedamas prie depiliuojamos zonos ir specialistas manevruoja rankena plaukelių šalinimo srities ribose. Užtenka lazerio antgaliu praeiti visas depiliuojamas sritis vieną kartą, todėl procedūra atliekama itin greitai. Aleksandrito lazeris išskiria 755 nm šviesos bangą, kurią sugeria plaukeliuose esantis melaninas, sugerta energija yra paverčiama į karštį, kuri termiškai sunaikina plauką ir jo folikulą. Lazerio parametrai parenkami pagal Jūsų odos ir plaukų spalvą, storį, šalinimo vietą.

Po pirmojo šviesos impulso plaukų šalinimo srityje, Jūsų gydytojas įsitikins ar lazerio nustatymai buvo parinkti teisingai, kad likusi procedūra būtų kuo veiksmingesnė.

Po kiek procedūrų matomi pirmieji rezultatai?

Pirmuosius rezultatus pamatysite jau po pirmos procedūros. Po kiekvienos procedūros pašalinama apie 15-20 proc. plaukų, esančių augimo (anageno) stadijoje, kuomet folikulas yra pilnai subrendęs ir daugiausiai prisisotinęs melaninu.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikia, siekiant maksimalaus rezultato?

Pilnas lazerinis plaukų šalinimo kursas atliekamas per 6-8 susitikimus, procedūrą kartojant kas 4-8 savaites, priklausomai nuo depiliuojamos zonos ir plaukų augimo greičio, vėliau pagal rezultatą palaikomąją procedūrą  reikia kartoti kartą per metus. Kiek procedūrų reikės, priklauso nuo plaukų spalvos ir struktūros, hormonų balanso bei kūno vietos, kurioje plaukai šalinami.

Idealūs kandidatai, kurių plaukeliai yra tamsesni už odos spalvą.  Tamsių plaukų, kurie turi daugiausiai melanino, šalinimas lazeriu efektyviausias, tuo tarpu šviesių, plonų plaukų šalinimui gali prireikti papildomų procedūrų.

Ar pasiekti rezultatai būna ilgalaikiai?

Depiliacijos poveikis yra ilgalaikis, kadangi sunaikinami plaukelių svogūnėliai. Atlikus pilną plaukelių šalinimo lazeriu kursą, sunaikinama apie 90 proc. plaukelių, likę atauga ploni, šviesūs, praktiškai nepastebimi, todėl nebereikia vargintis kitomis periodiškai atliekamomis plaukelių šalinimo procedūromis, pamirštami bėrimai, sudirgusi oda po skutimo bei įauginėjantys plaukeliai.

Ar plaukų šalinimas lazeriu skausmingas?

Ar procedūra skausminga, ar neskausminga? Tai dažnas klausimas, kurį tenka girdėti iš daugelio klientų. Galime nuraminti ir patikinti, kad aleksandrito lazeriu atliekama procedūra nėra skausminga.

Skleidžiant lazerio impulsą, oda yra atšaldoma dinamiško šaldymo metodu. Šaldantis skystis yra purškiamas prieš pat ir po impulso, oda yra atšaldoma, taip ji lieka nepažeista, o Jūs jaučiate minimalų diskomfortą, primenantį dilgčiojimą.  Būtent dėl šių priežasčių, depiliacija lazeriu yra itin saugus ir patikimas metodas, kurį rekomenduojame išbandyti kiekvienam.

Ar plaukų šalinimo lazeriu procedūra yra saugi?

Šalutinis poveikis gali pasireikšti tada, kai procedūra yra atliekama nesaugiai ir nepatikimai. Profesionalūs specialistai pasirūpins tinkamu procedūros atlikimu ir užtikrins mažiausią įmanomą šalutinių veiksnių tikimybę.

Kokie mitai sklando apie lazerinę depiliaciją?

Apie lazerinę depiliaciją nuo seno sklando daug mitų, trumpai peržvelkime dažniausius iš jų:

 1. Lazerinė depiliacija pažeidžia vidaus organus ir yra kenksminga sveikatai. Iš tiesų lazeris neprasiskverbia taip giliai, kad galėtų kaip nors paveikti viduje esančius organus, lazerio įsiskverbimo į odą gylis vos 1-4mm, todėl jis veikia tik odos paviršiuje.
 2. Plaukų šalinimas lazeriu sukelia didelį skausmą, po procedūros lieka randų. Plaukelių šalinimas lazeriu nėra intervencinis, todėl randų nelieka. Skausmas galimas nebent labai minimalus, pasireiškiantis kaip nemalonūs dilgčiojimai. Tai dažniau jaučiama jautriose kūno vietose – pažastų ar bikini srityse.
 3. Po procedūros plaukeliai atauga greičiau ir būna storesni. Netiesa, kadangi šalinimas lazeriu nėra tolygus mechaniniam šalinimui peiliukais. Po depiliacijos lazeriu plaukeliai išauga minkštesni, o jų kiekis – gerokai mažesnis.
 4. Plaukeliams pašalinti užtenka vienos procedūros. Deja, viskas nėra taip paprasta. Lazerinės depiliacijos poveikis nėra toks greitas, kad užtektų vienos procedūros, todėl teks apsilankyti kelis kartus.

Aleksandrito lazerių tipai ir skirtumai tarp

Aleksandrito lazeriai gali būti skirtingų tipų, veikia skirtingais pajėgumais. Mūsų klinikoje dirbame su moderniu ir galingiausiu rinkoje Syneron-Candela GentleLase Pro-U  aleksandrito lazeriu, kuris yra sertifikuotas ir FDA patvirtintas. Šis lazerio tipas skleidžia 755 nm šviesos impulsą, kurį geriausiai sugeria plaukų folikuluose esantis melaninas; absorbuota šviesa virsta šiluma, kuri termiškai sunaikina ląsteles, atsakingas už plauko augimą.

FDA patvirtinimas - kodėl tai svarbu?

FDA yra JAV veikianti organizacija, kurios darbas užtikrinti estetikos prietaisų bei medicininės įrangos kokybę. FDA sertifikatas yra svarbus tuo, jog garantuoja procedūrų saugumą ir patikimumą. Mūsų klinika yra vieta, kurioje bus užtikrinta Jūsų procedūrų kokybė, nes dirbame tik pagal aukščiausius standartus. Daugiau informacijos Jums suteiks mūsų klientų atsiliepimai.

Ką reikia žinoti po plaukų depiliacijos lazeriu?

Kai plaukų šalinimo procedūra yra baigta, depiliuotoje srityje Jums gali būti uždedami ledo paketai, tepami priešuždegiminiai kremai ar losjonai, kad sumažėtų bet koks diskomfortas.

Atlikus procedūrą, galimas laikinas, kuris trunka iki paros laiko,  odos paraudimas, deginimo jausmas, patinimas ar kitas odos spalvos pasikeitimas. Hiperpigmentacija (odos patamsėjimas) ar hipopigmentacija (odos pašviesėjimas), kurie praeina savaime.

Po procedūros nerekomenduojamos saulės vonios, soliariumai (esant reikalui rekomenduojamas fotoapsauginis kremas), oda turi būti saugoma ir prižiūrima pagal gydytojo specialisto rekomendacijas.

Turite klausimų ar norite registruotis procedūrai? Susisiekime:

Kad galėtume pasidalinti klinikos naujienomis, pranešti apie naujas paslaugas ir vykdomas akcijas mes norėtume su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, SMS žinute arba skambučiu. Jūs galėsite atsisakyti šių naujienų bet kada ateityje. Mes ypatingai saugome savo klientų duomenų privatumą ir niekada jų neperduodame trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie duomenų privatumą yra pateikiama Privatumo Politikoje.

TOP