aleksandrito lazeris

Aleksandrito lazeris – išsami apžvalga 2021

Jeigu domitės grožio industrija, tuomet apie Aleksandrito lazerį tikrai esate bent kartą girdėję. Nors jis dažniausiai minimas kalbant apie plaukų šalinimą, reikia pripažinti, jog jo galimybės yra kur kas didesnės. Tai inovatyvi technologija, leidžianti lengvai išspręsti problemas, su kuriomis susiduria kiekvienas. Per didelis plaukuotumas, pigmentinės dėmės ir daugelis kitų problemų gali būti lengvai išsprendžiamos Aleksandrito lazerio dėka.

Turinys

Aleksandrito lazeris – kas tai yra?

Aleksandrito lazeris yra viena seniausių lazerinių technologijų. Šio lazerio bangos ilgis yra 755 nm, dėl to jis efektyviai gali pašalinti ne tik tamsius, bet ir šviesius plaukus. Šis lazeris išsiskiria ir tuo, jog jis efektyviai šalina plaukelius ne tik nuo šviesios, bet ir tamsesnės odos. Visgi reikia atkreipti dėmesį į tai, jog kuo oda tamsesnė, tuo yra didesnė nudegimų ir pigmentacijos rizika. Šiomis dienomis efektyvusis Aleksandrito lazeris yra geriausias pasirinkimas plaukų šalinimui, veido atnaujinimui bei kitoms procedūroms.

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Technologijos sukūrimo istorija

Nustebsite, tačiau pats pirmasis Aleksandrito lazeris atsirado prieš daugiau nei 50 metų. 1964 metais grožio industrija buvo sudrebinta tuomet, kai pasirodė pats pirmasis lazeris, šalinantis plaukus. Nors tuo metu jau buvo naudojami depiliaciniai kremai, elektriniai skustuvai, šis atradimas vis tiek daugeliui pasirodė įspūdingas. Visgi tenka pripažinti, jog prieš 50 metų pasirodę pirmieji Aleksandrito lazeriai buvo kur kas mažiau efektyvūs ir ne tokie saugūs. Per keliasdešimt metų plaukų šalinimas lazeriu smarkiai patobulėjo. Šiomis dienomis galime džiaugtis neskausmingomis, efektyviomis ir saugiomis plaukų šalinimo procedūromis.

Kam naudojamas aleksandrito lazeris?

Aleksandrito lazeriai yra labai dažnai pasirenkami kovai prieš nepageidaujamus plaukelius. Visgi ši inovatyvi technologija gali būti panaudota kur kas plačiau:

  • Kaip ir minėjome, dažniausiai Aleksandrito lazeris yra pasirenkamas plaukų šalinimui. Tai vienas iš saugiausių ir galingiausių lazerių, kokius tik galima pasirinkti. Negana to, jis leidžia atlikti procedūras iš karto pasirenkant didelius odos plotus, todėl procedūra užtrunka labai neilgai.
  • Pigmentinės dėmės tikrai nepuošia odos. Jos pritraukia papildomą žmonių dėmesį, todėl neretai sukelia kompleksus. Aleksandrito lazerio dėka jos gali būti sumažintos arba visiškai panaikintos.
  • Kraujagysliniai dariniai nepuošia nei vyrų, nei moterų. Būtent dėl to kai kurie Aleksandrito lazeriai yra pritaikyti jų šalinimui.
  • Skaisti ir lygi oda yra daugelio žmonių siekiamybė. Aleksandrito lazerio dėka, ją gali turėti kiekvienas. GentleYag Pro efektyviai atlieka odos atnaujinimą.

Technologijos sparčiai žengia į priekį, todėl akivaizdu, jog ateityje lazerio panaudojimo galimybės bus dar platesnės.

Aleksandrito lazerių rūšys

1. GentleLase Pro

Lyginant su kitais šiuo metu naudojamais lazeriais plaukų šalinimui, šis yra pats galingiausias. Lazeryje integruota DCD odos vėsinimo sistema klientams garantuoja, jog procedūra bus ne tik efektyvi, bet ir neskausminga bei nekelianti nemalonių pojūčių. Šis lazeris yra vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvių rezultatų ir mažos komplikacijų rizikos.

2. GentleMax Pro

Šis Aleksandrito lazeris naudojamas ne tik plaukų šalinimui, bet ir pigmentinių bei kraujagyslinių darinių gydymui. Jis taip pat efektyvus ir užtikrina gerus rezultatus.

Kuo aleksandrito lazeris skiriasi nuo kitų plaukus šalinančių lazerių?

Diodinis lazeris vs Aleksandrito lazeris

Privalumai

Didžiausias Aleksandrito lazerio privalumas yra tas, jog galima atlikti procedūras greičiau ir efektyviau. Jis leidžia iš karto dirbti su didesniais odos plotais, todėl procedūra užtrunka trumpiau. Šis lazeris pasižymi dideliu efektyvumu, tai turbūt pats veiksmingiausias lazeris plaukų šalinimui, nes šį bangos ilgį puikiai sugeria pigmentas esantis plauke ir jo folikule, todėl pasižymi efektyviu šalinimu tiek tamsių, tiek šviesesnių plaukų.

Diodinis lazeris yra taip pat labai efektyvus, tačiau pigmento sugeriamumo rodikliai prastesni nei aleksandrito lazerio, todėl veikia geriausiai tik daug pigmento turinčius, t.y. tamsius plaukus.

Trūkumai

Yra susidaręs mitas, jog Aleksandrito lazerio pagrindinis trūkumas yra tas, jog jį galima naudoti tik šviesiai odai. Žinoma, jis geriausiai veikia tuomet, kai oda yra šviesi, o plaukeliai tamsūs. Visgi kai kurie Aleksandrito lazeriai gali būti efektyviai naudojami ir ant tamsesnės, įdegusios odos. Procedūra kai kuriems gali pasirodyti šiek tiek nemaloni. Nors specialistai patikina, jog skausmas nejaučiamas, kai kurie gali jausti nemalonų dilgčiojimą.

Pagrindinis diodinio lazerio trūkumas yra tas, jog procedūra gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Reikia paminėti ir tai, jog procedūros metu turi būti naudojamas specialus gelis, dėl kurio kai kuriems klientams gali pasireikšti alerginės reakcijos, būti šalta procedūros metu.

IPL vs Aleksandrito lazeris

Privalumai

Kaip ir minėjome, Aleksandrito lazeris yra itin efektyvus ir galingas. Tai pagrindinis privalumas, lyginant su IPL, kurių galingumas yra mažesnis.

IPL pagrindinis privalumas yra tas, jog, kaip ir Aleksandrito lazeris, jis gali būti naudojamas iš karto didesniems plotams, todėl procedūra užtrunka trumpiau.

Trūkumai

Tiek Aleksandrito lazeris, tiek IPL labiausiai tinka šviesiai odai. Naudojant ant tamsios odos gali būti didesnė rizika, jog oda sureaguos netinkamai ir atsiras šalutinis poveikis. Naudojant IPL yra didelė pigmentacijos rizika. Atsižvelgiant į tai, jog IPL yra mažiau veiksmingas nei Aleksandrito lazeris, tikrai verta pagalvoti, ar apsimoka rinktis šį prietaisą.

Plaukų šalinimas lazeriu – Belladerma grožio klinikoje

Belladerma grožio klinika naudoja Aleksandrito lazerį Syneron Candela GentleLase Pro. Šis lazeris yra vienas galingiausių ir efektyviausių rinkoje. Procedūras atlieka tik patyrę, sertifikuoti gydytojai dermatologai. Jeigu jums atsibodo kasdien kovoti su nepageidaujamais plaukeliais, pasirinkite procedūrą mūsų klinikoje ir džiaukitės efektyviais rezultatais!